Резултати от Търсенето

  1. Bakalina

    FT Bulgaria Open 2019

    Така де! Ще прощаваш чужденците
  2. Bakalina

    FT Bulgaria Open 2019

    Поздрави от слънчева Германия! Въпреки метеорологичните условия и личният ми резултат се забавлявах много! За съжаление няма да мога да дойда през май в Русе, но ще направя всичко за да стрелям с вас най късно в Ловеч (стига някой да сподели точните дати).
  3. Bakalina

    Европейско първенство по ФТ 02-06 юли 2019 г. Pyrgetos, Grece

    И аз искам! Някой може ли да ми намери 5-6 литрова 300Bar. Бутилка. Има кой да я плати и прибере в София, но няма да намери нужното.
  4. Bakalina

    Европейско първенство по ФТ 02-06 юли 2019 г. Pyrgetos, Grece

    То хубаво, ама от сайта нещо не става....да взема да се обадя директно на дадения телефон що ли? Къ се правят тия неща?
  5. Bakalina

    Европейско първенство по ФТ 02-06 юли 2019 г. Pyrgetos, Grece

    Е за това питам? Не като част от българския отбор а като себе си!
  6. Bakalina

    Европейско първенство по ФТ 02-06 юли 2019 г. Pyrgetos, Grece

    Абе другари, има ли мегдан да се цаня за участие на европейското като свободен електрон? От Германия няма да стане....дълга и широка за разправяне
  7. Bakalina

    Състезание по ФТ в Пиргетос, Гърция (22-23.09.2018)

    :bravo::bravo::bravo::no: БРАВОООО! :winner:
  8. Bakalina

    FT Бяла Слатина 08.09.18 - 09.09.18

    Нямам думи да изразя задоволството си от прекараните дни с вас! Ако не бяха хилядите километри бих участвал активно всеки път! Специални благодарности за заетата пушка и на всички който отделиха от времето си за да ми помогнат в полеви условия да постигна на това трасе и условия като за мен не...
  9. Bakalina

    FT Бяла Слатина 08.09.18 - 09.09.18

    Хората цял живот не втасват да се нагодят, а ний преди кафето на по бира между 8 и 10 сабалем..... бива!
  10. Bakalina

    Всичко за Хънтър Фийлд Таргет

    Има бая варианти.... мишените са в метални кутии с изрязан прозорец отпред. На постоянни терени се покрива тревата с настилки. А там където стреляй последно имаха интересно решение . Целите който сами си бяха направили са поставени в нещо като заслонче, което се покрива със гумени чергилце така...
  11. Bakalina

    FT Бяла Слатина 08.09.18 - 09.09.18

    Посока София надявам се! Апропо хемърлито къде се намира? Може би няма да е лошо ако може да го видя преди 8. за да може малко да се напасне на мойте размери
  12. Bakalina

    FT Бяла Слатина 08.09.18 - 09.09.18

    Аврам Станишев Bakalina Hammerli ar20 NSD JSB Exact PCP 16j
  13. Bakalina

    FT Бяла Слатина 08.09.18 - 09.09.18

    Драги Колеги, с радост ще се присъединя към вас, стига обявеното хемърли да е още свободно! С най-голямо удоволствие ще се присъединя към вас, стига пушката да е още свободна! Чакам с нетърпение отговор за да се регистрирам по надлежния ред.
Нагоре