Резултати от Търсенето

  1. П

    Самоделни PCP-та

    Ето я въпросната кутия .
  2. П

    Самоделни PCP-та

    Имам една цевна кутия виси в шкафа от 2 години мога да я снимам ако имаш интерес .
  3. П

    Big Bore , Caliber -0.450, 0.50

    За преразхода има голямо значение теглото на чашката с по тежки чашки ще прави повече изстрели .
  4. П

    Big Bore , Caliber -0.450, 0.50

    Тоя топ унищожи хроното а не ми се купува рогато само заради него .
  5. П

    Big Bore , Caliber -0.450, 0.50

    Колеги някой ще съдейства ли да премерим скоростите на моя Реклус 9 мм. във Ботевград съм . Направил съм доста промени по механиката но настроих основно на слух .
  6. П

    Регистрация на въздушна пушка втора ръка без документи?

    Има начин . Вадиш документ че пушката е под 24 дж. После отииваш в кос с документа и им казваш че вчера сарата пружина се е счупила и си я сменил с по яка и мощноста се е покачила над 24 дж . което налага да я обявиш . И си ок .
  7. П

    Big Bore , Caliber -0.450, 0.50

    Я кажете от къде да си поръчам жсб 9 мм . да изпробвам как ще се отразят на мойта играчка . До сега най добра група ми прави със самоделните топчета , стават и по 3 едно зад друго . Тамън ще си намеря и повод да пострелям с нея че почти 1 година нее излизала на разходка .
  8. П

    PP700W - PCP пистолет

    Не ще да е от хроното и при мен нещата в 5.5 излеждат като при FreeMan . Има си запипане доста . Но като цяло надминава очакванията ми , все пак е от най ефтините играчки .
  9. П

    PP700W - PCP пистолет

    Отворите са 4 по 3мм. Силата на звука не се промени много съществено можеби с 3 единици по твойта скала . промяната е по скоро в тембъра звука беше по пищящ сега е по глух . Ако конструкцията позволи следва любимия ми метанов тунинг , по голям бк и 90 бара зад редукторно .
  10. П

    PP700W - PCP пистолет

    оги-пз какви механични си му приготвил . Че аз срещам трудност с откриването на такива .
  11. П

    PP700W - PCP пистолет

    Ники чашките с които мерх са 1,28 . Разширих отвора на аспуха до 7 мм. Направих нова вентилирана задна тапа от черен полиамид и добавих успокоител .
  12. П

    PP700W - PCP пистолет

    Ами аз съм писал самоче в старата тема . Това е без да съм пипал нищо по настройките . Сметнах ги с калкулатора на форума . Цевта се сваля след като се развие аспуха и се върти в посока отвиане по някъв нячин трябва да се застопори детаила одзад при трансвер порта и о пръстена
  13. П

    PP700W - PCP пистолет

    При мен всичко е наред за група още не съм стрелял купих една една пистолетна оптика и го прострелях на бързо за да имам някъв прицел ако някоя мишена много ме подразни . Много ми се иска на този пищак да имам механичен мерник с оптиката ми се разваля кефа и не ми се стреля . Дупката отпред ще...
  14. П

    Snow Peak AirGun - SPA P12, P10, M10, M11, M10, M20, M22, ......

    Първи впечтления от PP700 5.5 мм.На метн прави 20 изтрела с 22 до 23 джаула 188мс. при 200 бара до 192мс. при 180 до 110 бара . Има редуктор и работи не е идеален но коридор от 4мс. е повече от добре . Много е лек и на първо четене е изработен неочаквано добре за Китаец . Най големият му...
  15. П

    Big Bore , Caliber -0.450, 0.50

    Направи си договор за покупко продажба със стария собртвеник . Когато имаш такъв иди и си я регистрираив кос на твое име . Ако има някъкви последствия те ще са за стария собственик . Ако не иска да ти направи договор по добре не се занимавай . Относно боеприпасите преди години когато купих мойта...
  16. П

    КРОСМАН пушки и пистолети

    Това е схемата , за да ти станат точни нещата свали пласмасовата кутия и я носи заедно със схемата на човека който ще ти я изработи . По лесно се работи като имаш визуално на 3Д нещата , и така дори и да има грешка в схемата човека ще може да я коригира .
  17. П

    Snow Peak AirGun - SPA P12, P10, M10, M11, M10, M20, M22, ......

    Ако се заеме да поръчва искам един такъв SPA PP700W .
  18. П

    Самоделни PCP-та

    :cheers:Ааа нещо не си ме разбрал . Или грешно се изразих . Вноса на такива неща е труден :no: там хората си ги правят. Ама ние тук си нямаме стотинки и умем само да плюем.
  19. П

    Самоделни PCP-та

    На такива машина съм фен,чудесен клип Миро!Кажете сега ,защо в България няма кой да направи такива неща! Защото няма кой да плати за изработката им.
  20. П

    Самоделни PCP-та

    Направи си една втулка която да нанижеш на изтънения участък и ще стегнеш цевтна през нея . Това ще я заздрави много .
Нагоре