Резултати от Търсенето

  1. Toto Rino

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Здравейте колеги, Искам да попитам за информация, някой пазарувал ли е от този сайт www.airgunsofarizona.com, мисля че е американски? Интересувам ме, сериозен търговец ли е, има ли проблем с доставката до България и други такива...? Благодаря ви, предварително!
  2. Toto Rino

    Вицове и смешки

    Тъмна нощ. Два бухала стоят на клон. Единия казал: - Бууу! Другия отвъртал: - Буу, на майка ти п*тката! Изкара ми акъла!
  3. Toto Rino

    Вицове и смешки

    Из мемоарите на един ловджия: Разхождах се в гората и ми се допика. Кривнах от пътя и тамън го извадих - гледам мечка. Викам си: - Що ли пък да не се изакам?
  4. Toto Rino

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Честит рожден ден, Дени /Jethro/ Пожелавам ти да бъдеш жив и здрав, приятелю!:cheers:
  5. Toto Rino

    Вицове и смешки

    Само жена може да зададе въпрос така, че каквото и да отговориш, гориш. Пример: - Ако беше женен за друга, би ли ѝ изневерил с мен?
  6. Toto Rino

    WEIHRAUCH

    Здравей, колега, както ти обещах, аз, ги преброих 28 пълни витки на оригиналната 16J пружина. Снимал съм ти я, да погледнеш и ти, и да си прецениш колко да режеш, като гледам от поста, ти си постигнал правилната бройка, след рязането. Успех!
  7. Toto Rino

    WEIHRAUCH

    Здравейте колеги, по-горе в моя последен пост го бях написал, как стреля моя Вайх 77К, надявам се да сте обърнали внимание. Това е един от най-добрите тунинг китове направени до момента, който важи за почти всички марки пружинни пушки от ново поколение: Woodfield-GCP! Колегата и мой приятел...
  8. Toto Rino

    WEIHRAUCH

    Здравейте, Пушката HW77K MKII .177 съм я купил втора ръка миналата година от Англия с монтиран уелски тунинг "Willi" /звукът при стрелба е все едно стреляш с ПЦП, няма грам дрънчене на пружината и всякакви други звуци/. С изцяло нова оксидация, доста по-плътна и добре изглеждаща, различаваща се...
  9. Toto Rino

    WEIHRAUCH

    Здравей колега, стана ми интересно и реших да проверя моя Вайраух 77К в електронната система която си качил за проверка на годината. Въведох серийния номер на пушката си, натиснах отметката за въздушно оръжие и ми изписа следното: Your Weihrauch product was probably manufactured in 1987. в...
  10. Toto Rino

    WEIHRAUCH

    Честито, колега! Със здраве да им се радваш!
  11. Toto Rino

    WEIHRAUCH

    Здравейте колеги, тъй както снощи писах на колегата redsox, че предполагам от къде може да е проблема с маншета на пушката му. Сега искам да покажа нагледно един чисто нов цилиндър и маншет за HW77K 5.5mm с която пушка бяха изстреляни не повече от 100-150 чашки. Пушката беше закупена от мен от...
  12. Toto Rino

    WEIHRAUCH

    .
  13. Toto Rino

    WEIHRAUCH

    Здравей колега, погледни фаската при малкия отвор вътре в цилиндъра, как е изработена! Мисля, че от там идва проблема с наранения маншет, защото това съм го виждал и друг път. Ако е зле направена с незагладени ръбчета, първо я оправи, преди да сложиш новия маншет. Успех!
  14. Toto Rino

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здравей колега, Горещо ти препоръчвам Конус-про пред Хоук. От личен опит го споделям, тъй като съм имал и двете. Наскоро отново си купих от ямболския магазин конус 6-24х44 АО, 179лв. ми излезе с доставката по Спиди. Много здрава и добра оптика, струва си всяка стотинка, а и до колко знам конуса...
  15. Toto Rino

    WEIHRAUCH

    Здравей колега, ето ти още един вариант, за да не чакаш: HW 35 СТАНДАРТ 4,5mm - WEIHRAUCH при airgunshop.gr. Освен това, гърка праща и с Еконт, което ще ти е по-евтино от Мудилар. Успех!;)
  16. Toto Rino

    Магазини за въздушно оръжие в гр. Ямбол

    Аз, също съм купувал 2 пъти оптики от Пушка.еу, и съм много доволен от тях! Бърза и точна доставка! Те са пример за вежливост и коректно обслужване на клиентите! Пожелавам им много здраве и професионални успехи!
  17. Toto Rino

    Обяви от мрежата

    Стига де, ти знаеш добре, че и аз в началото съм участвал със същата пушка, със същия приклад в 1-2 сътезания по ФТ, но не съм имал олово в приклада и бях постигнал що годе добри резултати за пружинка. То само оптиката отгоре почти обира и така и така незначителния откат. Това не оправдава...
  18. Toto Rino

    Обяви от мрежата

    Да, точно така. Говорих още сутринта със собственика по телефона, и той ми каза същото, че пушката в момента тежи над 5 кг. заради налятото от някакви "специалисти" олово в приклада, за да намаляло отката!?!?, заради което се е получило и самото сцепване. Това за мен си е чиста гавра с това...
  19. Toto Rino

    Обяви от мрежата

    Нещо доста интересно от тази сутрин в ОЛХ! Въздушна пушка Вайраух97К гр. София Красна поляна 3 • OLX.bg
  20. Toto Rino

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Честит рожден ден, Павка!!! Много здраве ти желая и късмет във ФТ надпреварата! Наздраве!:cheers:
Нагоре