Резултати от Търсенето

  1. llcoolj

    AGN Technology - VULCAN

    Тука също го продават за 8 лв флакона: https://www.tstgroup.eu/bailcast/Bailcast-CSP1
  2. llcoolj

    Kral Arms

    Някъде назад в темата на Крал , Гошето беше качил информация за един негов Крал Пънчер Брейкар в 6.35мм. Бях му внесъл кралова цев 58 см и резервоар 330 кубика от Мега 2 които беше монтирал на пушката, освен това на пушката и беше направил много сериозен тунинг и достигна 100 джаула. До колко си...
  3. llcoolj

    Оръжеен магазин АйЕсДи БГ

    Ако не могат да ти доставят части за Крал Армс ми пиши на л.с. Мога да ти доставя всяка една резервна част. Имай в придвид, че пружините им не са особено качествени.
  4. llcoolj

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    При калибър 6.35мм аз правя проходни отвори максимум на 6 мм. А на цевта на конус 6 на 5.5мм.
  5. llcoolj

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Как да не работи "схемата"... На последното приятелство надстрелване в Повдив феновете на ФХ и Вулкан обявиха ден на траур :) Това с диапазона от 20 м/с може ли да поясниш ?
  6. llcoolj

    Дигитални оптики и прицели с дневно и нощно виждане, далекомери, балистични калкулатори.

    При всички модели на Pard данните се въвеждат много бързо и лесно през дигиталните прицели. Приложението им на телефона го ползвам само за да свалям видео и снимки.
  7. llcoolj

    Дигитални оптики и прицели с дневно и нощно виждане, далекомери, балистични калкулатори.

    От клиповете които изгледах в youtube и аз това разбрах. Без смартфон с инсталирано приложение не може да се попълнят данните в балистичният калкулатор на Аркен!
  8. llcoolj

    Приятелско надстрелване - следете за дата и място

    Има доста колеги, където не четат във вайбър групата, включително и аз, поради простата причина, че излишен спам не ми се чете ;)
  9. llcoolj

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Аз не мога да разбера инженерната мисъл на Хатсан. След като ъпгрейднаха Хатсан Були с лонг версията, защо не си оправиха поне осраната паянтова осмица и шината на оптиката.
  10. llcoolj

    AGN Technology - VULCAN

    Погледни тук: https://www.krasco.com/bg/3767/prujini-vintovi-i-poliuretanovi.htm
  11. llcoolj

    AGN Technology - VULCAN

    Колегите с много точните ФХ-ве , където не са били на последното приятелско надстрелване в Пловдив, другия път ако имат време да отидат Митака да им направи показно с ХатсанЯ :sniper2: :lol:
  12. llcoolj

    AEA оръжия

    Китайците дали ли са информация с каква цев и стъпка е въпросната свръхзвукова пушка ?
  13. llcoolj

    Който еххх, еххх.. Кака се омъжи :( Strelok !

    Решението на моят проблем е ъпдейт на Стрелок про, през руският сайт 4PDA
  14. llcoolj

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Браво! С какви проектили и скорост си стрелял?
  15. llcoolj

    Оръжеен магазин Krale

    Освен това, по голямата част от магазините за въздушно оръжие в България (да не казвам всичките) купуват от Крале (на дилърски цени с отстъпка) и препродават след това. Кралетето са много сериозна компания.
  16. llcoolj

    Hatsan Factor Sniper L

    Аз не съм попадал до сега на Pro 500 с 58 см цев. По спецификация от Крал излиза с 53 см цев, а вече при сглобяването някой от монтажниците ако си слага каквато цев му харесва е друго нещо.
  17. llcoolj

    Hatsan Factor Sniper L

    Много добра пушка за цената си. Трябва да се тунингова за да извлечеш максималният капацитет на пушката. Може да хвърлиш едно око и на модела Bighorn. Kral Arms Pro 500 от завода идва с 53 см цев и бутилка с работно налягане 250 бара.
  18. llcoolj

    Регистрация на въздушна пушка над 24 J в КОС -

    По добре да не споделя нищо тук, а на лично.
  19. llcoolj

    Който еххх, еххх.. Кака се омъжи :( Strelok !

    Да, купувал съм я от гугъл маркет.
  20. llcoolj

    Който еххх, еххх.. Кака се омъжи :( Strelok !

    Здравейте. Аз имам три версии Strelok (Strelok , Strelok + и Strelok Pro). Пред седмица реших да погледна нещо в Strelok Pro (това е платена вресия) и докато вляза в програмата ме изхвърля. Рестартирах телефона и отново пробвах , същата работа. В другите две версии на Strelok влизам без проблем...
Нагоре