Резултати от Търсенето

  1. A

    Стрелба на далечни дистанции - 100+ метра.

    Здравей! Предполагам с теб си писахме вчера. Искам да уточня че цената е: 70 лв стойка 16 лв куки 60 лв гонг Общата стойност е 146 лева за всичко, не само за гонга!
  2. A

    COMETA LYNX V10 AIR RIFLE

    Все е нещо! ;)
  3. A

    COMETA LYNX V10 AIR RIFLE

    Аз вече имам такъв Lynx v10. Изненадах се че бутилката е 500 и че е с регулируем набузник. Все приятни емоции!
  4. A

    Варненска група - SEA WOLVES

    А какви бутилки използват колегите с ПЦП?
  5. A

    Варненска група - SEA WOLVES

    Някой може ли да ми каже от къде да си намеря водолазна бутилка? Какъв трябва да е кранът и каква е разумната цена за бутилка?
  6. A

    Варненска група - SEA WOLVES

    Аз миналата събота се помотах по полянката на Китка но нямаше никой. Дано по нататък се съберем повече хора, скоро и аз ще съм с ПЦП!
  7. A

    COMETA LYNX V10 AIR RIFLE

    Момчета, кажете от къде да намеря Linx v10 на добра цена, България или чужбина? Тук за сега съм намерил 1250лв. Без нищо допълнително към нея. Но дали добра цена? И дали не мога да се снабдя с нея на по добра цена от вън някъде?
  8. A

    Варненска група - SEA WOLVES

    Момчета, искам да питам за две неща: Първо мнения за Cometa Lynx V10 5,5, спрял съм се на нея. За спортна стрелба основно мишени, бутилки...., рядко по живи пернати. Виж плъхове е друг въпрос. Второ: от къде да си купя бутилка и каква е разумната цена?
  9. A

    Варненска група - SEA WOLVES

    Здравейте момчета, нещо за събота след обяд ще организирате ли?
  10. A

    Варненска група - SEA WOLVES

    Момчета, да кажете някой други позитиви и негативи относно 5,5 И 6,25? С какво 6,25 превъзхожда 5,5 освен размера и далекобойност?
  11. A

    Варненска група - SEA WOLVES

    Благодаря за съвета!
  12. A

    Варненска група - SEA WOLVES

    Ето малко снимки.
  13. A

    Варненска група - SEA WOLVES

    Момчета, да попитам нещо: на колко бара трябва да издържа кислородната бутилка? https://m.olx.bg/ad/voenni-vodolazni-butilki-i-vsichko-za-oksizhena-CID618-ID7eoQt.html Тези жълтите гледам дали са подходящи? Не виждам на колко бара отговарят.
  14. A

    Варненска група - SEA WOLVES

    Няма да бъда във Варна тази и другата събота, така че няма да мога да дойда. Следя темата и когато се съберете ще дойда.
  15. A

    Варненска група - SEA WOLVES

    Здравейте група, скоро ще има ли сбирка и къде? Имам желание да дойда.
Нагоре