Резултати от Търсенето

  1. t.marev

    ARTEMIS CR 600 W една /не/очаквано добра комбинация

    Здравейте! Искам да ви покажа новото попълнение в личния ми арсенал, дребосъка от семейството на Артемис – модела CR 600W. Това е най- малката пушка от тази моделна гама, работи с СО2 и има 7 заряден пълнител. Мощността не е кой знае каква, но все пак на фона останалите 3-7 джаулови плякалки...
  2. t.marev

    Повреден файл

    Искам да помоля за помощ, тези които са на "ти" с компютрите. Преди време, по моя глупост форматирах С - то на компютъра и естествено загубих сума неща.....Опитах разни програми и успях да възстановя по-голямата част от файловете. Преглътнах загубите... щото нямах друг изход. Има обаче един...
  3. t.marev

    Избор на въздушна пушка - нЕкои съображения

    В живота на всеки мъж, рано или късна идва момент в който той се замисля да се сдобие с оръжие. Какво е един мъж без оръжие - лесна плячка на Злите Сили, бушуващи наоколо и на опасностите, дебнещи зад всеки ъгъл. Сабите и ножовете са някак архаични и неефективни, пистолетът и револверът са...
  4. t.marev

    ARTEMIS GR1600W Китайският магнум

    Здравейте! Днес искам да ви представя ARTEMIS GR 1600 W. Тя е нещо като флагмана на пружинните пушки на фирмата. Спрял съм се на нея, защото е най-мощна /това май нямаше нужда да го пиша/:)най-странна, красива е и освен това никой във форума няма такава, а може би е първата и единствена в...
  5. t.marev

    Крал Армс N 01, поглед отблизо

    Здравейте! Искам да ви представя една пушка от набиращата все повече популярност марка Крал Армс. Марката е позната у нас повече с ПЦП моделите си, но аз съм избрал друг модел - KRAL N 01 кал. 5.5. Това е класическа пружинна пушка с чупеща се цев, със пластмасов приклад. Намира се по доста...
  6. t.marev

    2 в 1 или крачка към универсалната пушка

    Здравейте! От известно време се каня да пусна за обсъждане една тема, но реших да изчакам да минат всички състезания, страстите да се поуталожат, а студените зимни вечери да предразполагат към философски размисли. За няма недоразумения като в една друга тема, където от един невинен въпрос се...
  7. t.marev

    Мнение за Browning X-Blade Hunter 5.5 / UMAREX/

    Здравейте! Интересувам се от впечатления за въпросната пушка - качество на изработка, надеждност, удобство при използване....и други такива. Търсих някакви отзиви, но с изключение на едно ревю в тубата, с общи приказки, друго не намерих. Прегледах и тука темите - не намерих нищо. Ще се радвам...
Нагоре