Резултати от Търсенето

  1. t.marev

    ARTEMIS CR 600 W една /не/очаквано добра комбинация

    Няма какво да добавя. Благодаря! :cheers:
  2. t.marev

    ARTEMIS CR 600 W една /не/очаквано добра комбинация

    Не само! Позволих си тази закачка с Наско, първо защото знам че няма да ми се обиди и второ, за да се видят някои качества на пушката, всяко от които не е кой знае какво, но събрани заедно, дават една наистина добра комбинация, очаквана или не. Ниското тегло на пушката, отпадналата необходимост...
  3. t.marev

    ARTEMIS CR 600 W една /не/очаквано добра комбинация

    Няма нищо изненадващо в това. Всяка пушка стреля с различни сачми. Приказките че тая пушка стреля най-добре с това, а онази - с онова, спадат към форумните легенди. Различните сачми са за различни типове стрелби и за различни ситуации. В този смисъл, майсторлъка е да подбереш какви сачми да...
  4. t.marev

    ARTEMIS CR 600 W една /не/очаквано добра комбинация

    С всякакви. Около грам....Имам едни HN 0.95 напоследък с тях, щото са по-леки, но и с по-тежки става.....1.03, 1.17, даже и с тип "слъг" почти грам и половина.
  5. t.marev

    ARTEMIS CR 600 W една /не/очаквано добра комбинация

    Да, така е! Днес ходих на чифлика на чорбаджи Тодор, да поразчистя това, онова и взех малката с мене.....Кенче 300 гр, на въженце, на клонче на 30 метра....Два пълнителя 14 сачми - 12 попадения. Прав, от ръка, за по-малко от 5 минути. Това Вайрауха може ли го?
  6. t.marev

    ARTEMIS GR1600W Китайският магнум

    Преди двайсетина дена се сдобих с хронограф /нещо от което винаги съм бягал, но пусти бацили...../ и премерих слонската пушка - показа 32-33 дж. 260 - 265 м/сек с 0.95 грама чашка. Мисля че е напълно удовлетворително.
  7. t.marev

    ARTEMIS CR 600 W една /не/очаквано добра комбинация

    Страх ме е че като пострелям с Вайрауха, ще си продам всичките пушки...... :mad:
  8. t.marev

    ARTEMIS CR 600 W една /не/очаквано добра комбинация

    Ами точно това казвам и аз, де! А пътищата за постигане на кефа са различни.....
  9. t.marev

    ARTEMIS CR 600 W една /не/очаквано добра комбинация

    Нека надцакването започне.....СЕГА! :) П.П. Аз не казах чий резултат ще е по-добър....защото не знам. Но хората, които реагираха вероятно знаят.:mad: :cheers:
  10. t.marev

    ARTEMIS CR 600 W една /не/очаквано добра комбинация

    Ами то за това не се пипат тия винтчета......В завода ги нагласяват на стенд. Книжка може да си изровиш от нета. Утре други ден, като имам повече време ще опитам и ще ти я пратя. Колкото до засилването.....има майстори, които са го изпедепцали тоя занаят и могат да я засилят, ако разбира се има...
  11. t.marev

    Избор на пистолет

    Не е изчерпана.....Ти може и да се се купил пищова, но традицията повелява, да споделиш впечатления, предимства недостатъци /от твоя гледна точка/ някоя снимка или може би ревю.......Не бързай да се измъкваш така лесно!
  12. t.marev

    ARTEMIS CR 600 W една /не/очаквано добра комбинация

    Да, на Дианата спусъка се регулира - свободния ход и хода за спускане. На Артемиса може само малко да се увеличи свободния ход и то при разглобено положение. Трите балончета осигуряват същата сила, но повече последователни изстрела с относително еднаква скорост. При таза схема спада на...
  13. t.marev

    ARTEMIS CR 600 W една /не/очаквано добра комбинация

    То напоследък в темите се пише едно към гьотере! Тази тема е за ARTEMIS CR 600 W , но всеки пише в нея за каквото се сети..... Иначе Артемис и Диана имат някои почти еднакви модели, нещо ката братовчедки ARTEMIS CP2 с СО2 отговаря на DIANA Chaser с CO2...
  14. t.marev

    ARTEMIS GR1600W Китайският магнум

    Хубав язовир!
  15. t.marev

    ARTEMIS GR1600W Китайският магнум

    Много пуцаш! С тия темпове на стрелба, ще трябва да внасяме слонове от Индия! Най-добре е да се запишеш в отбора на "солингенките" както казва че е направил Vojda 73. Ама те пък нЕмат толкова джаули..... Според мен се касае за дефект, произтичащ от неподходящ материал на този лост. На снимката...
  16. t.marev

    ARTEMIS CR 600 W една /не/очаквано добра комбинация

    Е, какво толкова има да и заглушаваш на тая пушка?! Посред нощ от терасата ли стреляш? Моята пръцка едва, едва и заглушителя го развинтих след като я снимах и може би няма да го ползвам. Иначе си е доста ефективен, но не ми трябва да премахвам незначителния пукот.
  17. t.marev

    ARTEMIS CR 600 W една /не/очаквано добра комбинация

    Само да дойдат марсианците и ще им разкажеш играта!:)
  18. t.marev

    ARTEMIS GR1600W Китайският магнум

    Ники съгласен съм бе брат! То бива, бива, ама бивол за мезе - не бива! Моята пушка изглеждаше нормално иначе нямаше да ми мигне окото да я разпарчосам. Новия Артемис с СО-то, също изглежда перфектен. Не ги ли правят в същия завод!? Или нЕкой е поръчал резервни части и в някое мазе ги...
  19. t.marev

    ARTEMIS GR1600W Китайският магнум

    Не съм, но след десетина изстрела свалих приклада и я огледах, защото се чуваше едва доловимо стържене. Нищо особено - шината свързваща предпазителя с цевта, беше леко огъната при монтажа. Изправих я и всичко заспа. Обаче я огледах внимателно, даже си опитах да разчета надписите на газовата...
  20. t.marev

    ARTEMIS GR1600W Китайският магнум

    Впечатляваща картинка! Нека първо да уточним че това е ARTEMIS SR1000S, а НЕ Е ARTEMIS GR1600W, в чиято тема пишем, за да не стават грешки. Направо не мога да повярвам че това нещо може да излезе от някой завод! Това не е консервация, това е безсмислено увреждане, направено от неграмотни хора...
Нагоре