Резултати от Търсенето

  1. Петър Славов

    WEIHRAUCH

    Е чак пък толкова, ще си стрелям без. Тази ми изскочи мн тънко в ебай, ама тогава не знаех че има значение. Ще гледам да свикна без опори :) Направо я откачам, и без това отежнява пушката допълнително.Благодаря за съвета, не го знаех това.
  2. Петър Славов

    WEIHRAUCH

    Благодаря, ще го имам на предвид. То май и без това става прекалено тежка с нея. Пушката с оптиката си тежи към 5 кг. Теглих я защото я когарах със самолета от Северна Ирландия до тук ,разглобена на основни части и пръсната из багажа :D
  3. Петър Славов

    WEIHRAUCH

    Защо, удобна е. Е не че я ползвам много често, но когато се е налагало, ми е била удобна.
  4. Петър Славов

    WEIHRAUCH

    Добре, тогава ще търся за съответния модел.
  5. Петър Славов

    WEIHRAUCH

    Благодаря,ще го пробвам това, още утре ще си взема всичко необходимо. Дано я спася, че ако купя и цев, ще стане все едно почти съм купил пушката на части. Аз не разбирам много, от скоро чета и събирам информация за това. Решил съм да я спася,беше в окаяно състояние когато я намерих. Взех и...
  6. Петър Славов

    WEIHRAUCH

    А как мога да го изчистя,и до колко влияние на точността?Понякога правя много добри групи, по-рядко ги оръска, но се надявам това да е от чашките.Ще пробвам JSB,ще си поръчам по-леки и по-тежки да пробвам с кои ще се държи по-добре.Това е въпросната пластмаса.
  7. Петър Славов

    WEIHRAUCH

    Здравейте, нов съм в групата, на скоро се сдобих с една красавица, така де сега вече е красива, когато взех беше ръждясала HW 80 5.5 ,до скоро цивяж в Северна Ирландия, там ми изпадна без пари, без приклад, намерих всичко е ебей,тогава още не разбирах,винаги съм имал мерак да си взема, но все...
Нагоре