Резултати от Търсенето

  1. m42_orion

    Помощ за теч на въздух - Vulcan 2 BPS

    Здравейте, имам пушката от две-три години. Не я ползвам често, затова бях оставил в резервоара малко въздух. Чувал съм, че така е по-добре за уплътненията. Сега обаче забелязах, че стрелката е на 0 и след като я напълних установих, че въздухът бавно изтича от нея (по около 50 бара на ден)...
  2. m42_orion

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    А за колко време пристигат средно от UK? И знае ли се докога няма да има ддс при внос от UK (нали излязоха от евросъюза).
  3. m42_orion

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Здравейте, някой знае ли как стоят нещата в момента с Габко, предвид положението? Имат ли забавяния в доставките до България?
  4. m42_orion

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    При мен беше същата работа - отначало косаджията беше само един и беше учтив, но после довтаса още един и взе да вдига парата, понеже фактурата от Крале беше на холандски. Не запалих и аз да се разправяме, а отидох в съседната сграда и пуснах документа за превод. Накрая го ударихме на лаф...
  5. m42_orion

    Уреди и оборудване за нощно виждане

    Това какво точно представлява? На екранчето на този уред ли гледаш периметъра? Има ли как да се направи малко по-стелт, понеже в тъмното този екран ще свети.
  6. m42_orion

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Доста се рових из българските магазини, но не можах да намеря следните два артикула...
  7. m42_orion

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Колеги, някой пълнил ли е бутилка скоро във Варна? Офисът на Цикония не е на посочения в сайта им адрес, а доколкото видях, базата им е чак в Девня?
  8. m42_orion

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Да я скрия или да я отвея? Щото четох тук из форума как един образ стреля с кислород. За атмосферният въздух знам, че е най-подходящ, но реших да попитам, понеже не съм зареждал бутилки до сега. Има един израз - "better safe than sorry". Мерси за отговорите, живи и здрави.
  9. m42_orion

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Тези дни ще ходя до Цикония (Варна) да заредя бутилка 12 л. Въпросът ми може да ви се стори глупав, но предпочитам да разбера отговора, отколкото да взривя резервоара на пушката. Доколкото знам, кислородът е доста опасен и в никакъв случай не трябва да се стреля с кислород. Кои други газове са...
  10. m42_orion

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Не знам, виждам, че само на Vulcan 2 с пластмасовия приклад пише "спряно" (става дума за Крале - Холандия) Другите модели си ги продават.
  11. m42_orion

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Интересно, защо Krale се отказват от Vulcan 2? На двата модела (булпапа и тактическия) пише "discontinued", което означава, че повече няма да ги зареждат.
  12. m42_orion

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Предполагам, че Крале имат разрешително за експорт, а и да нямат, моят Vulcan дойде за няколко дни до вратата ми, без скенери и т.н. въпреки, че не е съвсем маломощен (7,62)
  13. m42_orion

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Ще се свържа с Габко и Спийди, да видя кой вариант ще ми е най-удобен. Мерси за инфото.
  14. m42_orion

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Габко извършват ли такава услуга? Ако им дам адрес примерно, ще отидат ли да закупят желаната стока и после съответно да ми я доставят до вратата в бг?
  15. m42_orion

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Спешно ми трябва подобна фирма, която пазарува вместо теб от Германия и ти доставя пратката до адрес. Ако някой знае, моля да сподели.
  16. m42_orion

    AGN Technology - VULCAN

    Това ако го поръчам оттук предполагам няма да ми се размине да ходя да се разправям по митници?
  17. m42_orion

    AGN Technology - VULCAN

    Някой знае ли какъв размер е резбата на цевта на Vulcan 2? Опитвам се да си намеря модератор (7.62) обаче удрям на камък.
  18. m42_orion

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Не, аз в никакъв случай няма да се заям, не обичам панаирите, просто ще гледам да мина без излишни нерви. Благодаря на всички, отзовали се на въпроса ми.
Нагоре