Резултати от Търсенето

  1. IPetrov

    Софийската група

    Благодарение на Peko и Gadnqra, удоволствието е голямо. Hatsan Bully 6.35, бутилка от Peko 15л, постигнах над 800 изстрела с 1 зареждане, намерих страхотно място на Банкя, след поделението и на Родопите след Ягодинската пещера. Но продължава да ме притеснява като стрелям около Банкя след като на...
  2. IPetrov

    Асеновградска група

    Здравейте, някой да пълни пцп бутилки в района на Смолян-Девин? Благодаря предварително.
  3. IPetrov

    Софийската група

    Комплименти за Kifa! Благодаря!
  4. IPetrov

    Софийската група

    Здравейте, Някой може ли да помогне да допълним Hercules Bully от 200 на 250 бара в София? Свързах се със Сотис, но в момента нямат бутилка, която да зареди над 200. Пушката е нова и бих искaл да я тествам. Аз си поръчах бутилка, но ще дойде другата седмица. Благодаря предварително!
  5. IPetrov

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Здравейте, каква е разликата в наименованието: Hatsan Hercules Bully QE и QE/LW, има и разлика в цената. QE (quiet edition) LW? Благодаря предварително.
  6. IPetrov

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Нов съм във форума, четох доста преди да си избера вид, калибър...., накрая направих избора, отидох в Sotis и Армс, но това е огромна разлика. Мислех, че разликата в цените се дължи на акцизи и европейски пазари, явно съм в грешка.
  7. IPetrov

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Здраейте, Има ли разлика в изпълнението за нашия пазар и Турския, разликата е двойна: https://www.bozkurtav.com/hatsan-hercules-qe-pcp-havali-tufek-optima-3-12x44-aoe-durbun-ile-pmu14226
Нагоре