Резултати от Търсенето

  1. U

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Скоро си купих форд фокус и му направих резервен ключ, с чип е само един ми дадоха с колата. Излезе ми 80 лв. Обучението беше доколкото видях ключаря го отвори преписа нещо от чипа и не видях дали прави нещо по новия, но после ми го даде и само каза опитай да запалиш. Оригиналния който имах беше...
  2. U

    Моят автомобил.

    Това е най-сигурният начин, зная, обаче на мен ми трябва да разбера сега, едва ли ще има дежурен в КАТ който да ме светне по въпроса.
  3. U

    Моят автомобил.

    Здравейте. Харесах си един автомобил нов внос от Англия и не съм наясно с процедурата по регистрацията на такъв автомобил. Човекът е частно лице и доколкото успях да схвана от разговора по телефона ще ми го продаде с договор. Автомобилът е с английски номера има застраховка и преглед /не знам...
  4. U

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Почерпен стреля в главата на дете
  5. U

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Обърни внимание и върху размера на дисплея защото размера има значение ;). Ако няма да се разнася много много за предпочитане е по-големият дисплей, ако ще се разнася често тогава обема и теглото са от голямо значение.
  6. U

    Моят автомобил.

    Хм, ами нали затова плащаме гражданска? Не би трябвало да плащаш ремонта на пострадалата кола щом ти си виновен. Поемаш си само твоите щети. Или поне така го разбирам...
  7. U

    Магазини за въздушно оръжие в гр. Ямбол

    Тц, не става. Не могат да се купуват пушките. Явно тази връзка е останала, но ако се опиташ да купиш пушка не се получава.
  8. U

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Естествено няма да има нужда да се внася отвън, вече и по нашите магазини се появиха Въздушна пушка Hatsan Striker 1000 S Vortex 5.5 мм. Няма цена все още, вероятно ще излиза по-скъпо от обзавеждането с хоуммаде ГП, но за всеки влак си има пътници.
  9. U

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Интересно, изглежда турците пускат модели с газова пружина :o На сайта им няма нищо, но украинците вече ги продават http://www.airgunshop.kiev.ua/index.php ... t&Itemid=2
  10. U

    Моят автомобил.

    Каква е тази цена на термостат :o Имам едно бусче деу, скоро му смених термостата поради същата повреда. Чисто нов оригинален ми струваше 11 /единадесет/ лева. Монтирах го за десетина минути.
  11. U

    Тема за домашните любимци

    На моят мъжкар ротвайлер му предстои да става баща някъде около НГ. Както му е редът ще ни се полага едно кученце. Малко е рано, но се притеснявам да не би да си остане за мен и затова пиша тук /а когато се появи ще пусна и обява/ ако има някой който се интересува да драсне едно ЛС, ще се...
  12. U

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Внимавайте с тези батерии! Преди няколко години посрещах НГ с един холандец маниак пироман, беше похарчил над 500 лв за фойеверки :D Та слязохме с него и със сина ми да ги пускаме /малко трудна беше комуникацията/. Започна от малките, но явно не беше много малка батерията и не я укрепи добре...
  13. U

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Re: ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова Честит празник на всички настоящи и вече завършили студенти! :cheers:
  14. U

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Мисля, че така е написано в закона, а кой как ще го изтълкува ... според зависи :pardon: Но няма логика да е от табелата, защото не всяко населено място има табели на всичките си пътища излизащи от него. Логично е да бъде от най-крайната сграда. А на вилата освен, че вероятно си в нарушение...
  15. U

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Да споделя моят опит. При мен елцигарата щеше да има обратен ефект. т.е. замалко пак да започна да пуша, а ги отказах преди 15 години ;D Та купих и аз на жена си, уж да понамали отровата и да олекне бюджета, но тя естествено почти не я поглеждаше. Аз от любопитство опитах и тъй като не ми...
  16. U

    Моят автомобил.

    Та и аз от нямане ли от какво не знам, но доскоро карах без пожарогасител в колата. Изведнъж реших, че трябва да имам на всяка цена и купих набързо един от Кауфланд. Прахов 1 кг, беше при автомобилните аксесоари. После го загледах и никъде не видях някакъв стикер за годност, или нещо подобно...
  17. U

    Моето видео

    Тя тази бира от Пени маркет само за това става, много е гадна и кисела >:( :dance:
  18. U

    Въздушни Пистолети

    Веднъж като бях в магазина тук GAMO PT-85 BLOWBACK TACTICAL продавачката приготвяше един за изпращане с куриер и понеже клиента беше пожелал да бъде изпробван ме удостоиха с честта :) Изстрелях един пълнител без да има мерни прибори. За точност не мога нищо да кажа, но предполагам е добра...
  19. U

    Мултикомпресионен пистолет Зораки (Zoraki HP-01)

    Сравнено със Зораки HP-01 4.5 ултра разликата е 15 м/с и разлика в съчмата с 0,05 гр. Струва ми се твърде малка за толкова игра по смяната на цевта, а и най-важното големите габарити.
  20. U

    За жените и пушките...

    Сезонът на дините :o
Нагоре