Резултати от Търсенето

  1. desso

    Добричка група

    Да измислим нещо в такъв случай. Тази неделя ще е все още студено , следващата ще е супер , ако нямаш ангажименти и аз съм ок. Можем и със студа на 14 да се преборим , ако ти е по-удобно. Само кажи къде и кога
  2. desso

    Добричка група

    За много години колеги! Аз пак ще се пробвам , макар че активността е нулева. Някой с мераци и свободно време през следващите две седмици , да се поопушим и да постреляме на воля?
  3. desso

    Добричка група

    За много години, колеги! Да сте здрави и успешни и да намирате време за хобито , че ви ръждясаха пушкалата по куфарите!
  4. desso

    Добричка група

    Здравейте колеги, някой свободен в периода 8-13 октомври да постреляме и да хапнем по пържолка?
  5. desso

    Добричка група

    В кой МОЛ е стрелбището?
  6. desso

    Добричка група

    Здравейте колеги. Прибирам се за две седмици в България и ще се радвам да пострелям с вас ,тъкмо да се запознаем и да обменим идейки. Аз обаче съм малко шумен , че нямам модератор. пп Някой знае ли къде в Каварна пълнят въздух
  7. desso

    Добричка група

    Грешката е моя, имах предвид че ги има и там. Благодаря
  8. desso

    Добричка група

    Благодаря! А тези компресори за които беше писал Митко, от Алито дали имат мускули да пълнят бутилка, или са подходящи само за резервоара на пушката?
  9. desso

    Добричка група

    Здравейте група, много слаба активността (аз разбира се, съм изключително активен ). Да попитам в типично лаишки стил:има ли вече къде да се пълни въздух в Добрич, или още не? Поздрави!
  10. desso

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    Благодаря за съветите. Втори опит. Ще докладвам
  11. desso

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    Здравейте група! Моля помагайте с идеи за грижа за карбоново острие. Извинявам се, ако някъде е писано по въпроса, просто нищо не открих. Реших като за начало да изпробвам нещо евтино, но като цяло май някъде греша. Острието престоя 24 часа в оцет, 24 часа в Кока Кола и пак ръждясва. Параграф...
  12. desso

    Добричка група

    Здравейте група! Май не се познавам с никого, но....бях член на групата преди 10тина години , от 7 вече не съм в България. Тази година бях решил да се прибера зимата и да се вмъкна сред вас та да начеша малко крастата , ама пак карък(щастие ) - жената бременна и дума не дава да изрека. Прибирам...
  13. desso

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    Няма спор. Абсолютно съм на мнение, че има много добри майстори в България. Имах предвид Bear Grylls . Грешно се изразих.
  14. desso

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    Леко сменям оборудването. Вече напълно избягвам марката BG.
Нагоре