Резултати от Търсенето

  1. Павката

    Снимки на вашите пушки

    То нещо като е произведено от "великата" ФХ фирма и на оная си работа да го сложиш,пак ще иска поправки и донатъманяване...
  2. Павката

    danubeairguns.com - магазин за въздушно оръжие

    Щом и на истинска цев,като на Вулкан не работи ,какво остава на тръбички разни,дето като окачиш хронографа,увисва.Аз лично,след като адаша беше така добър да ми смени веднъж този боклук ,вторият го продадох и си ползвам стария ,китайски за 50лв. Абе не е FX ,ама пък мери...
  3. Павката

    danubeairguns.com - магазин за въздушно оръжие

    Павката ,разбира се ,че няма никаква вина,но това изделие не струва и половината от парите си. Ядох му и аз попарата и затова смея да давам мнение.
  4. Павката

    AGN Technology - VULCAN

    И моят редуктор не е баран от както Павката го нагласи на стенд на 170бара .Сменил съм само пружината на ударника с друга,1мм по-дебела витка и стрелям от 290 до 170бара 40 плюс изстрела.Със скорости от 290 до 310 м.с. прави 1-2см групи на 50м.с HN 38-44 грейна. Най много харесва 38...
  5. Павката

    AGN Technology - VULCAN

    Писах .0877767300 е моят номер.
  6. Павката

    AGN Technology - VULCAN

    Съжалявам за объркването...И все пак на снимки виждам,че колеги са успели с"надявянето".Ако трябват само силни ръце,ще дам всичко от себе си.Дано е достатъчно.
  7. Павката

    AGN Technology - VULCAN

    Ето това.Надява се и се нагрява ,за да се свие . Красиво е ,предпазва и не се хлъзга при стрелба от ръка.
  8. Павката

    AGN Technology - VULCAN

    Здравейте , Нуждая се от съвет.Имам желание да облека шрауда и бутилката на моя Вулкан с карбон.Купих от Али експрес ,отрязах по размер и за шрауда няма проблеми,остава само да го нагрея.За бутилката обаче е нужно да разтегна с 10мм.покритието ,то е 50мм ,а бутилката 60. Мисля да пусна въздуха...
  9. Павката

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Апетита идва с яденето. А по-късно,като му се прииска да стреля на 150,200 м. или на още по далечни дистанции пак ли ще се купува нова оптика? Това имах в предвид,а до сто метра и по-малко увеличение върши работа-вярно е.
  10. Павката

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Оптиката наистина е добра за парите си,но послушай колегата,който те съветва за 6/24,за да не купуваш два пъти.
  11. Павката

    AGN Technology - VULCAN

    Най-вероятно с 310м.с. си имал "свредели" .С 38-40 грейна,170бара регулатор при малко по-ниска скорост би трябвало да е добре точността .Проби му е майката.Пушката си е твоя,но така не ползваш пълния потенциал.
  12. Павката

    Ekol Ultimate или Hatsan Airtact ED / PD

    Ами на 15метра и прашка ще свърши работа,а с Хасан явно голям късмет си изкарал щом го имаш от няколко месеца и още стреля,че и оптиката е здрава!
  13. Павката

    Ekol Ultimate или Hatsan Airtact ED / PD

    Моделите,които си избрал по-скоро някой запален ще откажат...Почети повечко във форума за избор на първа пушка.Не вярвай на никакви сайтове,а се посъветвай с колеги.
  14. Павката

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    И моят Вулкан 6.35 ги харесва,та и аз страдам... Ами то почти 20процента брак !Като че ли са правени от руснаци в понеделник.
  15. Павката

    AGN Technology - VULCAN

    И аз мога да ти подаря 2бр.колега 1.5 11 40,но също са от Али -експрес. Карат по около 6 месеца на 115-120 джаула.
  16. Павката

    AGN Technology - VULCAN

    Някои много ги възхваляват ,а други пък май много ги плюят... Аз съм сигурно най-слабия стрелец от пловдивските колеги ,но да се твърди,че Вулкан не може да направи група под два лева на 50 м.е доста пресилено.Имам 6.35/700 на една година и дори за мен с 38,40,42 грейна HN такава група не е...
  17. Павката

    Избор на въздушна пушка

    Можеш и онлайн направо от Испанците да си я поръчаш .Ще я получиш на адрес,който посочиш.Ако я нямат налична,по-добре не се занимавай с български магазини.Могат с месеци да те мотаят.
  18. Павката

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Колега ,карбоновата бутилка иска много пазене от всякакви наранявания по корпуса! Продават се специални калъфи за целта.Това с челюстите на струга, опасно ми се видя...Пази се!
  19. Павката

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Колега ,при нашите налягания с тефлон не се работи.Вземи крана и иди да ти премерят какъв размер пръстен ти е нужен.Има магазини в България и О-ринговете струват стотинки.Може да се наложи и малко син Локтайд на резбата да се сложи...Поговори с колеги къде има специализирани магазини във вашия...
Нагоре