Резултати от Търсенето

  1. A

    Първа PCP пушка

    Благодаря на всички! Daystate-а наистина е красавица, точно такава комбинация между дърво и метал ме привлича най-много. Все пак Суматрата е малко по-евтина и все пак по-привлекателна заради lever action-a. Още един въпрос за метана, виждам че има 12 литрови бутилка за въздух, за метан трябва...
  2. A

    Първа PCP пушка

    Благодаря на всички за полезната информация. Метан станция има в моя град, предполагам не ми трябва нещо особено, за да си зареждам бутилка там? Как стои въпроса със зареждане на пушката в движение с метан? Изстрелвам си 20-те изстрела, след това ако реша да си я дозаредя още няколко пъти за...
  3. A

    Първа PCP пушка

    Здравейте, колеги, Началото ми във въздушните оръжия е един Zoraki HP-01 4.5 от преди няколко месеца, но е време за по-сериозни забавления - PCP пушка. Изчел съм форума, и това, което най се доближава до това, което търся е Sumatra 2500 в калибър 5.5, с 500 резервоар. Влюбен съм във визията...
  4. A

    Мултикомпресионен пистолет Зораки (Zoraki HP-01)

    Колеги, една секунда след изстрел започна да се чува един звук "хлоп", все едно се затваря клапан или нещо подобно. Потенциален проблем?
  5. A

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Колеги, нещо интересно в тези чашки? Подариха ми ги, изглеждат старички, а в нета не успях да намеря точно такава кутийка. Интересното е, че са подредени по този начин, с по-голямо внимание.
  6. A

    Мултикомпресионен пистолет Зораки (Zoraki HP-01)

    Да, признавам си, уцелих я няколко пъти на първата стрелба, обаче на втората нито един път. Въпреки опитите за стабилизиране на ръката с бира :)
  7. A

    Мултикомпресионен пистолет Зораки (Zoraki HP-01)

    Взех този в крайна сметка: https://www.pushka.eu/product/%D0%9E%D0%BF%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B1%D0%BE%D1%80_%D0%91%D1%8A%D1%80%D0%B7%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1%86-Truglo-Red--Dot-TB-OPEN-DUAL-BLK Зелена или червена точка с 5-степенна яркост. Не...
  8. A

    Мултикомпресионен пистолет Зораки (Zoraki HP-01)

    За точки, да. При затварянето на пистолета при напомпване, затвора сериозно се трясва в долната част, за това се притеснявам за оптиката. Какво ще кажете за този бързомер? Светъл и с регулация на силата на светлината...
  9. A

    Мултикомпресионен пистолет Зораки (Zoraki HP-01)

    Ще се сдобивам и с двете :) Да ми препоръчате все пак по-кадърен бързомер от български сайт? Бюджет до 200 лв.
  10. A

    Мултикомпресионен пистолет Зораки (Zoraki HP-01)

    Да, за еднозарядна точна стрелба оптиката ще е най-подходяща. Дано не се разбие при ударите от зареждането. Благодаря, колеги!
  11. A

    Мултикомпресионен пистолет Зораки (Zoraki HP-01)

    Здравей, аз съм го стрелял, но и жената изкарва подобни резултати (по точки). Не стреляме за групи, а за максимален брой точки от мишената, защото сме без опора и на едно напомпване, за да не измаряме ръцете. Също така и стреляме на открито и почти винаги ветровито място, с най-леките чашки...
  12. A

    Мултикомпресионен пистолет Зораки (Zoraki HP-01)

    10 години след началото на темата се включвам и аз :) Жената много се вдъхнови по пуцане с въздушен пистолет, след като постреля с един CO2 Ekol с BBs от 3 метра и почти уцелваше бирено PVC :) Като един често загубващ се в четене любознателен индивид, прекарах два дена във форума и се спрях на...
Нагоре