Резултати от Търсенето

  1. B

    Фотоапарати и мобилни телефони

    Честито и на фокус !
  2. B

    Фотоапарати и мобилни телефони

    пауърбанк на достъпна цена Та понеже в една тема в друг форум стана на въпрос, че колеги не могат да намерят приличен, пауърбанк на достъпна цена, който да им върши работа - ето моите лични впечатления от 2 марки/модела, които стават и са достъпни като цена. Те са следните: GP 5200...
  3. B

    Обяви от мрежата

    Това е егати странното ... недоразумение (не знам как да нарека това странно пушкало). (то и аз имам китайче, но е почти нормална нискокласна ВП, а това - не мога да проумея защо изобщо са го направили)
  4. B

    Обяви от мрежата

    Жалко, че ме излъга онзи мръсник. Иначе тази бих я купил, но явно няма да имам Славия... Ако други излъгани колеги са навити - да направим една групова жалба/иск към въпросният Лъчезар Янков Найденов с телефонен номер: 0876164065.
  5. B

    Методи за почистване, смазване и поддръжка на ВО

    Аз се надявам като остане само на тефлон, при намаленото триене даже да се удължи живота...
  6. B

    Методи за почистване, смазване и поддръжка на ВО

    Преди 2 дни бях в Лидл (до ТУ-Варна), имаше силиконово масло/спрей за 3 лв. Лично ползвам такова - добро е. А от трети май ще имат в малко по-големи разфасовки, но на цена 5 лв/флакон силиконови и тефлонови спрейове (във всичките им магазини). Някой ако му трябва - няма да е зле (особено за...
  7. B

    Варненска група - SEA WOLVES

    Няма да мога да дойда в събота, но ако някой от колегите от Варна ще ходи в неделя и е склонен да ме вземе с него (в случай и че има място...). А ако да - ще си взема и Гпс-а и ще запаметя пътя/мястото (че съм малко зле с ориентацията... :) ).
  8. B

    Обяви от мрежата

    Всъщност в офисите на Еконт си има и видео наблюдение/запис, така, че тези неща си ги има записани легално там. Аз например, след като платих, отворих още в офиса пратката. (и точно затова казаха, че понеже се вижда на камерите и, че не съм прегледал предварително не може да ми върнат парите (а...
  9. B

    Варненска група - SEA WOLVES

    А мястото (до П.К.) е в района на чешмата, която разтваря камъни в бъбреците, но след, като се мине покрай поделението, не се завива надясно към чешмата, а се продължава още около километър по един каменист път и там в ляво е голямата поляна на която ходим да пуцаме. Там идват и доста хора с...
  10. B

    Варненска група - SEA WOLVES

    А ходите ли да стреляте по мишенки до "Побитите Камъни" ? (ние досега с приятелите само там сме ходили)
  11. B

    Методи за почистване, смазване и поддръжка на ВО

    Всъщност единият би трябвало да маха петна, а другият лепила и етикети. Аз съм ползвал вторият -определено върши работа. А продуктът от Кауфланд е в друга разфасовка - пластмасово бяло шишенце с двойна капачка (против развиване от деца) - също върши работа. Брандирано е "Авена". Гадорийката...
  12. B

    Методи за почистване, смазване и поддръжка на ВО

    В Кауфланд и Лидл има препарати, които почистват успешно остатъци от лепила на етикети и тиксо. Вършат работа - лично тествано. Цената им беше около 3 до 4 лева за относително малка опаковка. П.П. Между другото пак във връзка с препаратите: преди няколко месеца профилактирах един стар лаптоп...
  13. B

    Обяви от мрежата

    Значи най-вероятно това са му истинските имена, за да може да си изтегля парите от продажбите...
  14. B

    Методи за почистване, смазване и поддръжка на ВО

    Аз ползвам силиконово масло, закупено от Лидл (хубаво е и не е скъпо). Флаконът (не особено голям) е с цена около 3 лв, но за съжаление не винаги ги има.
  15. B

    Обяви от мрежата

    Колега, съжалявам, че и с теб (както и с другите измамени (вкл. и аз)), се е получило така. :( В твоята товарителница данните на измамника същите ли са както и в моята ? (Данните от моята са на предната страница.)
  16. B

    Обяви от мрежата

    Ами знам ли, все пак доста стари и слаби пушки. Предимства (поне за мен) - носталгия и прецизност. От друга страна във Вип-а има Метеор 1000 (нова, с гаранция и 3 пъти по-мощна за около 120 и няколко лева (вярно, трябва и доработка, но щом се налага (то и сегашното ми китайче, се наложи да го...
  17. B

    Обяви от мрежата

    Да, погледни предният ми пост (който допълних преди малко).
  18. B

    Обяви от мрежата

    Определено трябваше, но не ми беше хрумнало да го проверявам. Досега не ми се беше случвало подобно нещо. Най-голямото несъответствие, което се беше получавало досега при поръчка от обява в интернет с мен - бях си поръчал измервателни 20 амперови кабели за мултицет, а пристигнаха 10 амперови...
  19. B

    Обяви от мрежата

    Не съм се оплаквал в ОЛЕкс. Компа ми е повреден и чак днес имах достъп до комп. Дано поне някои от съфорумците, които са наблизо докопа мошеника... А предполагам, че това са му истинските имена, защото иначе няма да му изплатят парите в офис на Еконт. (би трябвало там да му поискат и лична...
  20. B

    Обяви от мрежата

    Здравейте ! Нов съм във форума, но на времето (преди около 30 години) тренирах спортна стрелба в "Спартак" Варна (при Ирена Козарова), и воден от носталгия, а и доста се надъхах, четейки темата за "Славия"...
Нагоре