Резултати от Търсенето

  1. инж.Радев

    Газови пружини за пневматични пружинни пушки.

    Буталото си е оригиналното. в него съм сложил газовата пружина вместо стоманена. Шайбата не играе в процеса на нагнетяване а само държи буталцето на ГП в центъра на буталото с маншета.
  2. инж.Радев

    Газови пружини за пневматични пружинни пушки.

    Не е фиксиран, ами е центрирам само с една гумена шайба. Натега е до откат, даже първия път малко трудно зареди - закопча. Можеби буталцето още малко трябва да се скъси. Ще направя подобна скица къде и колко съм отнел. Мисля че ще е полезно на много хора. Според мен пушката стана прекалено...
  3. инж.Радев

    Газови пружини за пневматични пружинни пушки.

    Здравейте! С риск да ми се смеете на гаражните изпълнения, искам да се похваля че стана! Отнех издатъка на хатсанското бутало, шмиргилих го да му намалее диаметъра. Сложих някаква твърда гумена шайба за да държи център на буталото. С един колан + дъска събрах и набих шпента, но не зареждаше...
  4. инж.Радев

    Газови пружини за пневматични пружинни пушки.

    Поръчах газово бутало за Hatsan Super Charger и Hatsan Super Tact - TYPE 6. С дължина 20/20.1 см и диаметър 19.6 мм, използва се без накрайник (водач). TYPE 3 го дават 26см, по-дълго е и няма да се побере.
  5. инж.Радев

    Газови пружини за пневматични пружинни пушки.

    Чакам да ми дадът размерите на ГП за Xатсан и ще се опитам да наглася някоя от тях. Aкой някой ги знае или има по-добро предложение - слушам. Размерите на пружината ги дават 202,5mm ь 19,62mm, мойта се е посвила с 1см.
  6. инж.Радев

    Газови пружини за пневматични пружинни пушки.

    Благодаря за бързите отговори! Точно за размера ми беше въпроса. Попринцип смятам сам да се справя. Ще споделя снимки и резултатът.
  7. инж.Радев

    Газови пружини за пневматични пружинни пушки.

    Здравейте! Интересува ме някой слагал ли е Газово бутало на Gamo Delta Fox? Чух че е правено такова нещо. Виждам че се продават такива за Hatsan. Пушката доста ми харесва, имам я от няколко години. Иначе имам също и Gamo Whisper, но харесвам повече 4.5мм.
Нагоре