Резултати от Търсенето

  1. bleu81

    Пистолетите на Feinwerkbau

    примерно тук: https://www.versandhaus-schneider.de/product_info.php/products_id/13298 хубаво е да се сменят и другите два буфера. за съжаление разглобяването не е лесно. части за този пистолет има на доста места. най добре комплект 2 буфера уплътнител цев, пружина + сегмент и ще знаеш че...
  2. bleu81

    Вицове и смешки

  3. bleu81

    Кой каква музика харесва?

    поздрав за франкофоните от Париж ;)
  4. bleu81

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    А аз се чудех защо е такова мъртволо за разлика от 446 :-D всички казвате да видя ухф но никой не предлага марка/модел. идей? трябва да го купя до края на седмицата..
  5. bleu81

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    в България се свободно 3 банда CB на 27мХз pmr 446 мхз lpd 433 мхз още нямам потвърдена информация за там където ще ходя но съм почти сигурен че свободните честоти не са същите. затова и ми трябва радио което да може да се препрограмира с кабел. съзнателно бягам от цифрова клавиатура и...
  6. bleu81

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    в България и наоколо ползвам от години мидланд г9 и съм много доволен от обхвата и автономията на батерията. тоя баофенг съм го дал за пример понеже е евтин и да ми го вземат някъде няма да съжалявам а и може лесно да се прекодират за местните честоти. като са такъв боклук предложете нещо...
  7. bleu81

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Привет, предстои ми пътуване в района на едни острови и ми се иска да си взема някакви радиостанции тип уоки токи за бърза връзка с колегите. Някой наясно ли е къде да проверя свободните честоти в региона (Доминиканска република, Търкс Кайкос, Ямайка). Какво мислите за Baofeng t1? търсят се...
  8. bleu81

    КЪДЕ ДА НАМЕРИМ ? Стругари, фрезисти, шлайфисти. МЕТАЛИ- дурал, месинг , бронз.

    що ти трябваше да пишеш, тъкмо си бях избрал и сега съм в преговори с Полимот :confused:. пращат до България за 85 Евро за малък струг, но този който харесах го нямат наличен. прав си но когато имаш едно бюро място за струг и без пари да ти дават да кажем С11 просто не ти върши работа.
  9. bleu81

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    имам и двете оптики. оптиката е супер но за фт даймънд спортсман е по подходяща заради разликата в ъгъла на паралакса в близките метри 40-50м. хорнет е чудесна "лонг рейндж" оптика за фт - даймънд за всичко останало хорнет.
  10. bleu81

    Хапване, пийване, кой какво обича и как го прави

    Петков, живял съм в Япония като ученик и единствените храни които ставаха за ядене беше "българското" кисело мляко, новозеландския сладолед и скарата в аржентинския ресторант. кое те впечатли в храната им повече от българската кухня? като се сетя как съм бедствал пред купичка супа с тофу и ми...
  11. bleu81

    КЪДЕ ДА НАМЕРИМ ? Стругари, фрезисти, шлайфисти. МЕТАЛИ- дурал, месинг , бронз.

    Писах си с weissmachinery.com: China CNC Machine,Lathe Machine,Brushless Lathe Series Manufacturer and Supplier (weissmachinery.com) Минават за един от добрите китайски производители. Машини произведени от Веис се продават в англия под бранда Варко (Warco) и са доста хвалени по форумите. Най...
  12. bleu81

    КЪДЕ ДА НАМЕРИМ ? Стругари, фрезисти, шлайфисти. МЕТАЛИ- дурал, месинг , бронз.

    покрай мераците за струг реших да си поприпомня. много добър учебник. снимах го за тия които ня са хващали в ръка соц. литература. повей от миналото така да се каже. ако се абстрахираме от пропагандата в началото и края учебника е много добър.
  13. bleu81

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    те правилата и сега са диктатура понеже са ги измислили англичаните а ние сме ги приели без да ги адаптираме към нашия закон. правила, които налагат да имаш една от 3те фт оптики за по 1500+++ лева за да си конкурентен в държава с 600 лева минимална заплата са си диктатура и дискриминация...
  14. bleu81

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    хляба който аз купувам е поскъпнал с 20тина стотинки за последната година. може надценката да не идва от производителя а от търговеца.. леки безоловни във вятър на 50м няма да са по възможностите на всеки.. но пак най добрия ще е първи. дали точките на първите ще са 20 или 40 няма никакво...
  15. bleu81

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    дотук съм тествал: жсб екзакт 4.5 с добър успех баракуда гриин 4.5 и 5.5 с умерен успех жсб стреля много добре до 30м съпоставимо с оловните, от 40 нагоре отваря спрямо оловния еквивалент но в няколко пушки съм постигал групираност при която всички са в убойната зона на 50м (при лек или липса...
  16. bleu81

    Оптики за пистолети

    Walther 2x20 80-тина лева от тук: https://www.versandhaus-schneider.de/product_info.php/products_id/12099 учудващо добър образ от 10м нагоре. Дуплекс с много тънък кръст в средата. за съжаление малкото ъвеличение 2х не позволява много прецизно прицелване въпреки тънкия кръст. купих я колкото...
  17. bleu81

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    в първия си пост не съм нападнал никой а само изброих факти за оловото които са самата истина. не знам защо ви е толкова болно какво мисля та се хванахте вкупом да ме поучавате колко съм крив. странно е че никой не доказа че оловото видиш ли е полезно за човека и дивата природа а тръгнахте пак...
  18. bleu81

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    оловото е невротоксин за живите организми и това се знае от векове. последиците от използването му в боите и други сфери на индустрията още са налице. окисите му са водоразтворими което го прави особено опасно във влажни зони езера и блата и тн. поето в организма предизвиква дълготрайни...
Нагоре