Резултати от Търсенето

  1. Emo

    Варненска група - SEA WOLVES

    Колеги,сега по празниците ще ходите ли някъде да стреляте?Очертават се хубави дни и ако се събирате някъде,пишете,че 2 години не съм стрелял и сега пак ми се отвори мерака.
  2. Emo

    EVANIX - Hunting Master AR6, Blizzard, Venom-S10 и т.н.

    Вече и аз съм в отбора на Еваникс АР6 .:) Само че другата седмица се прибирам в БГ и тогава ще я пробвам и ще споделя впечатления.
  3. Emo

    EVANIX - Hunting Master AR6, Blizzard, Venom-S10 и т.н.

    Колеги,смятам скоро да си купувам AR6 -втора ръка 5.5мм(много ме кефи револверния механизъм)Изчетох цялата тема,но не разбрах колко изстрела прави с едно зареждане?Знам,че има доста голям преразход.И ако я тунинговам,до колко джанки може да стигне максимално и колко изстрела ще има?Някой от...
  4. Emo

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Благодаря за изчерпателния отговор.
  5. Emo

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Колеги,аз да питам... Ако сложа проектил от флоберка в АТ-то и напъна максимално ударника,дали ще мога да докарам 330-350 м/с? Питам се просто теоретично,мога и да пробвам,но нямам хроно да замеря резултатът
  6. Emo

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Колеги,аз да питам... Ако сложа проектил от флоберка в АТ-то и напъна максимално ударника,дали ще мога да докарам 330-350 м/с? Питам се просто теоретично,мога и да пробвам,но нямам хроно да замеря резултатът
  7. Emo

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Колеги,някой знае ли да се продава фабричен пластмасов булпап приклад за АТ44? Рових из нета,но има само руски(дървени) и други,но са си голяма цифра.
  8. Emo

    Варненска група - SEA WOLVES

    Ще трябва и маншета задължително да смениш.Спусъкът не вярвам да може да го преместиш,по скоро да си скъсиш малко приклада(ако е дървен)
  9. Emo

    Варненска група - SEA WOLVES

    PCP е.Тя ми е в подписа-Хатсан АТ 44 еднозаряден
  10. Emo

    Варненска група - SEA WOLVES

    Тази събота май се очертава хубаво време :rambo: Аз да питам....някой носи ли на събирането хронограф,че си бъзикнах пушката и ми се иска да я замеря?
  11. Emo

    Варненска група - SEA WOLVES

    Здравейте колеги.Не съм влизал във форума от години,когато още ходихме да стреляме на Камчия.Сега разбирам,че се събирате някъде около Китка.Бих се радвал да дпйда някой ден да постреляме.Поздрави на всички.
Нагоре