Резултати от Търсенето

  1. F

    РЕДУКТОРИ на налягането в PCP.

    Когато моят хума пълнеше бавно пленума писах на Хума Мейл и получих отговор да развия малкото болтче. Така и направих и всичко се оправи. Прикачвам снимки. Надявам се да са от полза.
  2. F

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Някой знае ли какъв е точно туиста на лайнерите с които идват новите модели на фх - динамика, пантера, Кинг в 6.35? Дали са 16 или 18 инча на оборот?
  3. F

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Не съм сигурен за какво ще ползваш гайките но си мисля че М12 резба не ще ти свърши работа защото диаметъра е 12,7мм или точно половин инч. Резбата е съответно ½UNF x20 навивки.
  4. F

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Не останах очарован от тях с хевито. Правеха постоянни групи на 100м от порядъка на 4 5 че дори и 6 см. За разлика от хевито със стандарта пък беше още по зле. И винаги имаше поне по 1 флаер от 5 6 изстрела, който допълнително влошаваше и без това трагичната картинка.
  5. F

    Свиленград

    Говори с Николай в момента той има връзка или контакти с другите. Мен ме бройте от януари.
  6. F

    Свиленград

  7. F

    Свиленград

    Аз знам поне още за двама които си пуцат на летището в Момково (+ мен разбира се) но по една или друга причина не членуват тук. Отделно има още хора с пцп та които стрелят по рядко. Пишете на лични ще ви дам контакти. Града е малък знаем се.
  8. F

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    По мои изчисления с няколко калкулатора за дулна енергия при тези скорости би трябвало да са около 115 джаула.
  9. F

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Здравейте колеги. Имам следния проблем. След зареждане на бутилката се оказа че изпуща въздух от крана. Същия беше разглобен и се оказа че проблем е причинен от въпросното нещо с четири грама от снимките. Бутилката е турска, 6.8л на 250 бара работно налягане което никога не е било превишавано...
  10. F

    Effecto

    С еднакви пленуми като обем ли са и двете пушки?
  11. F

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Защото след като са вкарали няколко (повече от 3 със сигурност) усетили че има проблем, пушката не зарежда, оправили я и решили с въздух да ги избират напред в посока шока вместо да обърнат лайнера на обратно и да надуят тогава. Та всичките тези проекти бяха заседнали на около 10 см преди изхода...
  12. F

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    За дължина не съм сигурен, но да, винаги на изхода.
  13. F

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Винаги от пред. На всеки лайнер входа е маркиран с малък прорез от струг като пръстен. Да ме поправят колегите ако греша.
  14. F

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    За чукчето всеки стругар можа да ти направи по размера на твоето с около 3 4мм по дълго от долната част, там където на твоето има една шайба зада скъси хода на пружината. Самият факт че не е кухо като оригинала плюс това удебелени е ти вдигат с около 2 3 или дори 4гр. Отделно и а пружини усилени...
  15. F

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Дотиквача моя го бях изпилил с пиличка, пак по препоръка на Сашо @du6ata ми вдигна с няколко метра си спомням.
  16. F

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Не знам. Не съм стигнал до там да я присаждам на крачето, но Николай тогава каза че не би следвало да е проблем и че вече имало с лайнери с рязани шокове в Бг. Отделно и резултатите били доста задоволителни. Та ще видим, като се прибера мисля да я присаждам.
  17. F

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Това с деойното зареждане си е голям проблем. Приятел така скапа стандарт лайнер 700мм че Николай Гадняра ми го ряза на 600 без шок. Стои си в нас с идеята да го присадя на Кралчето някой ден. Ама и тоз момент ще дойде…
  18. F

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Колкото до 23ките стреляни на 950 ми се струва напълно реално но малко вероятно при тези настройки на регулатора. Моята беше на близо 70 дж преди да сложа пленумите но пак казвам на 150+ бара. Но все пак говорим на Маверик който ако е от второто поколение има доста по голям заводски пленум(...
  19. F

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Тогава без доп пленум имах около 260- 265м/секс с 27гр h&n на около 150бара. И това беше след изпилване на дотиквача. Но това беше макса. Добавих 1 пленум който ми дигна до 275. В последствие добавих Ърнест Роу 2.5 инча пленум плюс двойния му трансфер порт който още не го слагаха заводски...
Нагоре