Резултати от Търсенето

  1. Русан

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Добре колега до няколко дни ще кача снимка, понеже съм на малка ваканция сега! Благодаря на отзовалите се!
  2. Русан

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Здравейте колеги, имам едно запитване понеже имам една излишна бутилка за заваряване, 7литра миналата година я взях чисто нова с гаранция, може ли някак да се преправи за зареждане на пцп, защото обмислям закупуването на такова?
  3. Русан

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здравейте, да искажа мнение и аз за едно Липърсче! Става въпрос за Leapers UTG 3-9x40 AO mildot TS-версията е! Вече 9 години на хатсан 90 с ГП не ме е предал обаче съм с Дампа моноблок! Преди 2 години сменях маншет после я прострелях пак и това и беше! Прилагам снимка на оптиката.
  4. Русан

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Здравейте извинявам се че малко ще осера темата но има ли някой тук който се занимава с изработка на ГП.. Имам крал 001 или копие на гамо 440 и обмислям газово бутало да сложа? Търсих в нета ама ми излизат налични само в Русия..
  5. Русан

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Здравейте аз искам да попитам колко е вътрешния диаметър на пружината на хатсан 70 до 90
Нагоре