Резултати от Търсенето

  1. zograffa

    AGN Technology - VULCAN

    Тук въпрос за точността направо звучи обидно.А най-хубавото на тези пушки е,че дори и година да не си я пипал,пак стреля по същия начин.Изпипано,здраво,безпроблемно дълги години,направо скучна работа. Честито,да и намериш правилния проектил и скорост и после само кеф.
  2. zograffa

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Малко сравнение:от ляво на дясно .217 стара партида,.217 нова партида,.218 нова партида.Всичко е h&n 21gr. Прави впечатление,че на новата партида има,като остъргано по частта,която контактува с цевта.Всички бройки в кутията са така.Моето обяснение е,че минават през калибратор,при .218 и при...
  3. zograffa

    AGN Technology - VULCAN

    Трябва да върши перфектна работа,предполагам шрауд и камери пред цевта.
  4. zograffa

    AGN Technology - VULCAN

    Тоя кюнец отпред,всичкото това модератор ли е?
  5. zograffa

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Трудна работа са,и аз се оглеждам(не,че нямам запаси).А уж повечето cz цеви ги харесват,но предлагане йок,добре,че беше Peko преди,да е жив и здрав.
  6. zograffa

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Колега Astra,извинявай,но: Да съветваш точно този човек как да избира чашки-неуместно. Да го съветваш кое е добра група-тъпо. Трудно е за вярване,но съм сигурен,че кутиите от чашките,които е изстрелял до момента,сумарно тежат повече от собственото ти тегло.
  7. zograffa

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    А какво ще стане със супер хитовите слъгове,тъкмо набраха оборот и.....
  8. zograffa

    Хладно оръжие, обща тема-ножове, самурайски мечове и т.

    Зависи в кой град,в Бургас примерно носенето на хладно е забранено.
  9. zograffa

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Ами по-малко от педя е групата,кво и има,като за 30м. е добре.На 300-400 ще отвори малко ама...
  10. zograffa

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Ха хаааа и аз влязох в тази група,след 10 минути разглеждане вече я бях напуснал.Там нещата са малоумие колонящо към лудост,под 45 cal. е срамно да имаш,а под 200м. да правиш групи от левче е позор.Дано няма нещастни случаи.
  11. zograffa

    Rangefinder какъв и от къде?

    Колега,радвам се,че ти е хубав далекомера.Няма какво толкова да им умуваме.Ако след 20 години моя се счупи,пак ще си взема Никон,ти пак ще си вземеш оригинален и те така,живота си върви.
  12. zograffa

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Дълбок,тежък,мъдър и поучаващ тон.Двусмислени подхвърляния от, които ние невежите трябва да извлечем максимална полза защото едва ли не сме благословени от допира с тях. В крайна сметка нищо накрая,предполагам и автора се колебае в разбора на мъдрия си словоред. Абе това да не е колегата Марев с...
  13. zograffa

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Недей,че сега ще изкара някоя мишена на 500м.една дупка.Или ще почнат спомени от казармата как на 875м.с калашника е дупчил кутия от русенско варено.
  14. zograffa

    Rangefinder какъв и от къде?

    За цената имах предвид,че е колкото на китаеца и дори и на старо да е никона си е никон.
  15. zograffa

    Rangefinder какъв и от къде?

    Аз си взех един Nikon от OLX-а,от две години дори батерия не съм сменял.Сега гледам пак има и са на почти същата цена.
  16. zograffa

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Онези в южна Африка с тунингованите Импакти и безгранични ресурси от слъгове и чарколяци направо избледняха.Ще се ориентират май към турската промишленост.
  17. zograffa

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Има ли по-добра добра гаранция от опита и дългогодишното ползване?Едва ли има някъде в нашата страна по-качествени бутилки от тези, предвид факта за кого са поръчани.Друг въпрос е дали композитна бутилка купена сега от някъде се доближава поне малко до това качество.Вистамар няма да ги...
  18. zograffa

    РЕДУКТОРИ на налягането в PCP.

    Настройваме Хуми всякаквииии.Днес пристигна,ей така да има,засега ще отлежава.Като дойде време за ревизия или експерименти със скорости ще е много полезен.
  19. zograffa

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Така е,скоро се присъединих към някаква фейсбук група за въздушно оръжие,ей така от любопитство.Влязох ,гледам първите два поста стрелби с 45-ти калибър,третия пост-търси се 45-ти калибър.......след пет минути бях напуснал групата.
Нагоре