Резултати от Търсенето

  1. slavev68

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    SPA 10 . Мерено с далекомер - 101 м. Чашки - JSB редизайн 1,645 гр. От прозореца на колата , 10 бр. Оптиката е на 9х - няма повече . :) Мишената е малка кутийка от чашки . Почти 50% успеваемост . :lol:
  2. slavev68

    Snow Peak AirGun - SPA P12, P10, M10, M11, M10, M20, M22, ......

    Може да бъде полезно за собствениците на SPA 10 . Манометъра издържА около две седмици . Решението е Wika . Резбата на стария е 10х1 a на Виката 1/8 . Прави се преход и се разстъргва отвора на предпазната капачка до размера на новия манометър .
  3. slavev68

    Стрелба на далечни дистанции - 100+ метра.

    Я просължи още малко : ) ....че наострих ушите ?
  4. slavev68

    Стрелба на далечни дистанции - 100+ метра.

    С паралакса този проблем го няма , само с увеличението . Е не беше честно да ми говориш така разочароващо ! :sorry: Сега хем имам оптика която ми върши идеална работа , а в същото време знам , че е смотана . :lol::cheers:
  5. slavev68

    Стрелба на далечни дистанции - 100+ метра.

    Още един въпрос и спирам да доссждам . :) Пример : оптиката ми е простреляна център на 50 м. при увеличение 12х . Когато поставя увеличението на 7х центъра ми слиза с един дот надолу по вертикала . Връщам я на 12 х и отново нещата се връщат в пъяоначална позиция . Та въпроса ми е нормално ли е...
  6. slavev68

    Стрелба на далечни дистанции - 100+ метра.

    Здравейте , не знам дали е за тук , но да попитам . За какво е този болт или винт на оптиката ?
  7. slavev68

    Самоделни PCP-та

    Да стартираме новия проект ! Хаха .... то всъщност е съвместен проект .
  8. slavev68

    Самоделни PCP-та

    УжасТ ! Това , ако го види фрезиста ми , ще ми одере кожата ! o_O
  9. slavev68

    Самоделни PCP-та

    Не е оригинален . 5 мм. е дебелината на стената . Вътрешно е 44 мм.
  10. slavev68

    Самоделни PCP-та

    Вече сглобен и леко променен , така наречения ,, вълкодав’’ .Убеждавам се , че винаги има да се надгражда по даден проект, колкото и добър да е бил . Сега е с 330 кубика резервоар , и променен трансферпорт . Скорост - 300 м/с със 0,547 гр. и монтиран модератор . Без него не съм мерил скорости ...
  11. slavev68

    Самоделни PCP-та

    Новия резервоар на самоделката . С малко доработки по пътя на въздуха . Докарах 307 м/с с RS . От 170 бара пуснах 12 изтрела и стрелката на манометъра не мръдна ! Сипвам си едно . Забравих снимките от кеф ! :))))) Днес пострелях малко . От 170 до 150 бара - 40 изтрела с 303 - 307 м/с. Омръзна...
  12. slavev68

    SUMATRA by Eun Jin

    А бе хора всякакви ! Суматрата според мен е пушка за 25 и нагоре калибър .
  13. slavev68

    Приклади - изработка и поддръжка

    А бе другарю cilindur - ти , демек Вие лъжец ли ме наричате ? :cheers: Забрави ли - живея в Рила , различавам чам от всяка друга дървесина ! Чам е ! :)))) А иначе ТИ дължа едно огромно благодаря ! След консултациите с теб по телефона , самоделката качи 20 м/с . Благпдарско !
  14. slavev68

    Приклади - изработка и поддръжка

    :))))))... лъзнаха ме в практикер ! Купи го бе , човек ... на промоция е ! - ... и го купих ! RYOBI - подобно на ,,дремел ‘’ . И нали приклада на самоделката е чамов - атакувах без страх ! Демек направих сефтето ! :)))))
  15. slavev68

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    За наблюдателните , групата е белязана с маркер , понеже след това стрелях с полимаг . :)))) Но ...... няма снимка , демек резултата е плачевен . :) Сложих стрипера , после листа на 40 м. и пуснах по 5 бр. от трите вида чашки . Само експреса размазаха малко групата . Може да се каже , че този...
  16. slavev68

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Днес поставих една древна и изключително бистра оптика на сампделката . USA WEAVER 4X 1" MARKSMAN STEEL TUBE Много съм доволен , направо умирам от кеф ! След мишената стрелях по капачки от минерална вода от 0,5 л. на същото разтояние . 10 от 10 . Чашки - jsb еxpress 0, 510 g. 290-300 м/с .
  17. slavev68

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    :) Направих изцяло ново тяло за редуктора с по-голяма камера . Реша ли пак да си играя с него само пробивам отвор за да взима въздух и тествам . Сега го ползвам за удължение на резервоара и карам на правоток .
  18. slavev68

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Време беше да тествам . Махнах редуктора , сложих нова камера , малко по - голяма . Разтояние 35 м. Кал .- 4,5 -15 чашки в мишената . От прозореца на колата . С редуктора нямах такава мишена , но и скороста сега е друга . :))))
  19. slavev68

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    След днешния експеримент резултатът е плачевен . Само дето научих , че в разтояние 80 м. вятърът може да духа от две , дори три посоки . :( Та , разтояние 80м. вятър слаб , в няколко посоки :)))) ... мишената очертана с капачето на кутията жсб . Десет опита . :(
  20. slavev68

    От нищо... нещо

    Вертикалната според мен е най- прибрана и по-лесно преносима . Иначе тая ми е симпатична . Ще я пробвам . :)))
Нагоре