Резултати от Търсенето

  1. niki81vd

    ИМАМЕ ХАЛЕ

    При хубаво време събота или неделя все има по някой...
  2. niki81vd

    ИМАМЕ ХАЛЕ

    Колеги, днес някаква организация има ли? Някой ще стрелял ли в района? Че аз мисля да пълня бутилката и да пусна няколко съчми. Ако не на пловдивското то на асеновградското "стрелбище". Но в колата винаги има място за още една пушка и човек.
  3. niki81vd

    ИМАМЕ ХАЛЕ

    Аз лично съм на 5 минути от халето и в това слънце не бих отишъл. Виж, някъде в балкана и гората на хлад, да.
  4. niki81vd

    ИМАМЕ ХАЛЕ

    В тоя пек и там както няма сянка. Не вярвам.
  5. niki81vd

    ИМАМЕ ХАЛЕ

    Все по-рядко и предимно в събота.
  6. niki81vd

    Пловдивска група

    Колеги, утре някой има ли намерение да ходи в халето?
  7. niki81vd

    Пловдивска група

    Аз още не съм идвал на халето... Крайно време е да се поправя :)
  8. niki81vd

    Пловдивска група

    За Пловдив не знам, но днес в хубавото време с kid от Асеновград, постреляхме доволно, въпреки необичайно големия поток от разгонени двойки на кариерата... Хахахахахахах. :D
  9. niki81vd

    Пловдивска група

    Давай... Имаш ми телефона, ако си ооравил пушкалото звънкай. Ще ходя над Асеновград, там може и с колега от местната група да се вифим. Имам място и в колата.
  10. niki81vd

    Асеновградска група

    Да, до първата се качвам, защото втората е достъпна за по непретенциозни автомобили. Гледам се е показало слънцето и се чудя дали да не ида да пусна някоя съчма... Някой навит за днес?
  11. niki81vd

    ИМАМЕ ХАЛЕ

    Да така е, губи се време в път, но при хубаво време предпочитам да хващам гората :)
  12. niki81vd

    Асеновградска група

    Колеги, качвате ли се над Асеновата крепост?
  13. niki81vd

    ИМАМЕ ХАЛЕ

    Аз предпочитам там. Ходя с колата и не ми пречи да се съберем двама трима и да отидем. Ако транспорта е проблем, не го бройте за такъв.
  14. niki81vd

    ИМАМЕ ХАЛЕ

    Има подходящо открито място. Някой ако има интетес да пише. Прилагам и снимка.
  15. niki81vd

    Пловдивска група

    Колеги, някой с желание за стрелба през почивните дни? Има едно хубаво място над Асеновград, но стрелбата сам е утегчителна.
Нагоре