Резултати от Търсенето

  1. V

    Методи за почистване, смазване и поддръжка на ВО

    Обмислям да си закупя този комплект за почистване. Въпросът ми е с каква смазка да напоя тампоните или парцалчетата като я чистя цевта отвътре, за да няма проблем после? Тази от комплекта става ли? Освен нея имам Ballistol Silicone и Ballistol Gunex. Коя е най-удачна, за почистване на цевта...
  2. V

    Въздушни Пистолети

    Здравейте, купих Gamo PT-85 и ме интересува има ли някакъв ресурс с интервенции, които могат да го подобрят? Във форума има 2 споменавания на този пистолет и нищо допълнително като информация. Например възможно ли е да се смени барабана за чашките от пластмасов да е метален, не успях да намеря в...
  3. V

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Реших да я разглобя и да я почистя, ще смения уплътненията и маншета и ще я стегна максимално да видя тогава какви резултати ще даде. Купих JBS Exact jumbo 1.030, като я сглобя ще измеря с тях. Реших да оправя и спусъка, защото не беше пипан и махнах пружинката, днеска ще отида на стругар да ми...
  4. V

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Поръчал съм ел. везна, но още я чакам да дойде. Факт е, че гамото една част от чашките влизаха лесно, другите по-трудно в цевта. Кой е най-добрия вариант на JBS 1.03, че има доста модели? Иначе имам и Gamo Premium, но не съм пробвал да изстрелям 10 броя една след друго например да видя каква е...
  5. V

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Здравейте, от известно време възобнових активността по хобито и ми излезнаха няколко въпроса. Имам CFX с газова пружина поръчана от Австралия напомпана на 60кг. монтирана края на 2017. При смяната смених и всички уплътнения и маншета, като имах доста зор с маншета и леко го нараних от долната...
  6. V

    КЪДЕ ДА НАМЕРИМ ? Стругари, фрезисти, шлайфисти. МЕТАЛИ- дурал, месинг , бронз.

    Здравейте, имам Gamo CFX, което по цевта е започнал да корозира. Има леки следи от корозия, явно последния път като съм го използвал не съм го почистил като хората... Та пръсках го 1 седмица и го търках със силиконов спрей на Балистол, но ефект почти няма. Можете ли да ми препоръчате къде мога...
Нагоре