Резултати от Търсенето

  1. Licho

    НОВИНИ

    "По времето на социализма боксът,каратето и др бойни martial arts са били позволени само за най-изтъкнатите членове на обществото и техните служители..." Колега,не знам кой ти е казвал тези неща?Специално тренировките по бокс и карате си бяха съвсем легални и си функционираха нормално.Помня как...
  2. Licho

    AGN Technology - VULCAN

    Доколкото знам,за да има оформена група в кръга на мишената,пробойните от сачмите трябва да бъдат МИНИМУМ 5 бр.
  3. Licho

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Вилян:"Не знаех,че е зле групата..." Колега,спокойно,групата ти въобще не е "зле" и е съвсем прилична ,още повече,че тук са доста повече от 5 изстрела. Нямаш повод за тревога.Ти не си на състезание и поне аз не видях да си се "хвалил".Напротив... Продължавай да си стреляш с удоволствие и да се...
  4. Licho

    AGN Technology - VULCAN

    Здравей,драги колега, Сега,на същото това разстояние(100м),вземи и обърни кенчетата с дъното към теб! Дори за моята БАМ 51 това е лесно постижима цел.А за Вулкан 3 лонг не се и съмнявам... Успех!
  5. Licho

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Най-после успях ! Ето го и пълният вариант на клипа!
  6. Licho

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Спомен от лятото! Шест капачки от 6 изстрела на 16 м.с ФВБ 80 и ЖСБ RS 0,475 в 4,5мм. От опора и без оптика. Надявам се стрелбата ми да стане малко по-бърза-сега доста време отива за прицелване.Но няма как иначе: на това разстояние капачките изглеждат толкова дребни,че мъъничко да мръднеш и...
  7. Licho

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    И аз се извинявам!Чак сега видях,че клипът е излязъл незавършен до края(орязан).Липсват още 40-50 секунди!Ще се опитам да го поправя.Ако въобще е възможно...
  8. Licho

    ИЖ 53М - пружинен пистолет - тунинг

    Съгласен съм,че не могат да се сравнят с по-старите модели(имам такъв и стрелбата с него ми доставя огромно удоволствие!),но,въпреки промените (към по-зле),факт е ,че все още се търсят и купуват.Може би отвътре да са запазили качеството си? Не знам,нямам представа. Във всеки случай,поне отвън,с...
  9. Licho

    ИЖ 53М - пружинен пистолет - тунинг

    Наскоро минах през един оръжеен магазин и симпатичният пистолет МР 53 Байкал (съвременната версия на ИЖ 53 М)неволно грабна погледа ми.От разговора с магазинерката разбрах,че вече били на привършване,че пристигали у нас от дъжд на вятър и то чрез внос от втори и дори трети страни,а цената им...
  10. Licho

    NORICA - още по-красивите испанки.

    Колега vasilpenev92, Кометата 400 в 5,5 мм с GP има потенциал и МОЖЕ да достигне 24 джаула! Когато преди време купувах моята, изрично ме предупредиха,че трябва да се уведоми в МВР. Приятелят,на когото впоследствие я подарих,в момента стреля с по'-тежки чашки и неотдавна ми сподели,че пушката...
  11. Licho

    Приятелско надстрелване - следете за дата и място

    Митко,стига си скромничил! Да попитам и аз за с Климент: Язовирчето разрешено ли е за риболов ?
  12. Licho

    Приятелско надстрелване - следете за дата и място

    И аз ще дойда. Трябва да се видя с Петко във връзка с една поръчка.Ще се радвам да се запозная и с гостите. До утре!
  13. Licho

    AGN Technology - VULCAN

    Във"Възд.пушки фейсбук група" са изложени 2-3 снимки на мишени ,направени с Вулкан 3 лонг. Друг е въпросът,че някои им вярват,а други-не...
  14. Licho

    AGN Technology - VULCAN

    Разбира се,че го може,Милене, То и "Хатсан Херкулесът" в 6,35 го може! Колегата Д.Вълчев наскоро го доказа!
  15. Licho

    AGN Technology - VULCAN

    "Иска ми се и аз да почна да уцелвам 20 ст.на 100м!" Е-ех,колега slavev, Че кой не иска това? То ,ако беше толкова лесно... Такава мишена ,дори и за огнестрелно оръжие(напр.флоберова пушка),не е никак лесна на тази дистанция(За справка,попитай Ники Атанасов!).А Вулканът,макар и мощна и точна...
  16. Licho

    РИБОЛОВ - МОЯТА Е ПО-ГОЛЯМА...

    За по-несведующите въдичари като мен,които са далеч от морето и не практикуват морски риболов,сигурно би било интересно да разберат що за риба е това? Скумрия?Или може би баракуда? Поздравления и от мен?
  17. Licho

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Това,с манометрите,си е традиционен стар недостатък-имало го е при босовете,има го и при крауните...Явно, и при Дриймлайна е същото.
  18. Licho

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    КАКВО ТИ "ЛЕКО ЗАЛИТВАНЕ"? ТИ НАПРАВО СИ ХЛЪТНАЛ! НО НЕ СИ СБЪРКАЛ! ДОБРЕ ДОШЪЛ В ГРУПАТА НА КАЛИБЪРГЪН КРИКЕТ!
  19. Licho

    KalibrGun

    Ще си позволя да кажа и още нещо,което узнах от Петко и което касае тези,които търсят късата шокова 45 см.цев. Накратко: За съжаление,тя вече не се произвежда и я няма в наличност.
Нагоре