Резултати от Търсенето

  1. D

    Европейско първенство по ФТ 14-17 юли 2016 г. Унгария

    Успех момчета и от мен. А ако отстреляте по някоя маджарка носело допълнителни точки в отборното класиране.
  2. D

    Хронографи и софтуер за тях.

    По молба на колегата Гена67 пускам две снимки на подсветката на рогатия хронограф, което във връзка с моя публикация малко по-назад . Снимките не са много добри, но мисля че се разбира за какво иде реч. Рамената са направени от стълкотекстолит слагат се на мястото на сенниците при работа ...
  3. D

    Световен шампионат по FT- Литва 21-23 август 2015г.

    Браво момчета поздравления и от мен. Завиждам ви за постоянството и упоритостта.
  4. D

    Хронографи и софтуер за тях.

    Експеримента беше повече от успешен. Безгрешно мерене на тъмно. Факт.
  5. D

    Хронографи и софтуер за тях.

    Тъй като при последните стрелби хронографа ми (Hrony A Master) ме издъни заради осветеността на мястото реших да си направя подсветка за да може да работи навсякъде. По нагоре в началото на темата имаше писано за разни методи за осветяване с лампи, диодни ленти и т.н. . След консултация с един...
  6. D

    Barrel tuner

    Картите не , ама съм драл други неща.
  7. D

    ФТ Движение "Мускетари"

    Благодаря за поканата, за съжаление тогава съм извън района.
  8. D

    Регионална група Ловеч & Троян

    И аз съм ловец, но съм напълно съгласен с колегите. По кой закон аджеба шефа на зоопарка ще вика ловци да му решават подобен проблем, има си полиция има си гражданска защита? Кой решава животното да се отстреля ей така с лека ръка. На колко други места в страната хората имат проблеми я с вълци...
  9. D

    Air Arms - S200, CZ S200, CZ S200T.

    За мен това е една много добра пушка за парите си. За спусъка сте прави, не е най-доброто, което човек би искал да има. Между другото спусъка освен, че е много важен за точната стрелба си е и също толкова индивидуален като усещане и навик. На моя спусък на CZ200S Hunter просто махнах една...
  10. D

    Приклади - изработка и поддръжка

    Нали съм писал - 5 слоя 18мм шпертплат. Лепило на хенкел Момент wood, притиснати на преса 24 часа.
  11. D

    Приклади - изработка и поддръжка

    Поредния експеримент. Материал шпертплат финландска бреза, заготовка слепена от 5 слоя 18мм шпертплат първо качество. Резултат преди окончателни обработки:
  12. D

    Термообработка и метални покрития - оксидиране , никeлиране , анодиране и др.

    отговор Павка, всичкото хубаво, ама тоя кантал, с който си регулираш тока на изхода го сложи на някаква керамична подложка иначе като ти потрябва по-голям ток ще се стопи стената отдолу. Аз ползвам прост грец с филтър след траф с 24-36V - 10A. Регулирам входа на трафа с прост регулатор за 6лв...
  13. D

    ФТ Движение "Мускетари"

    Всичко това се дължи на добре подбираните питиета и редованата тренировка с тях. Браво Вальо, догодина пак и по-нагоре. КАЧЕСТВЕНО ПИТИЕ = КАЧЕСТВЕНА СТРЕЛБА.
  14. D

    Термообработка и метални покрития - оксидиране , никeлиране , анодиране и др.

    Re: анодиране и др. Виждам интерес към темата за анодиране на алуминия. Ето ви малко материали за четене, на руски са, но са доста изчерпателни. Общо взето както казва Павката процеса е доста прост, но има няколко важни неща, които ако не се спазват резултатите не са добри. Скоро един колега...
  15. D

    ФТ Движение "Мускетари"

    От сега ви виждам оскубани ;D ;D ;D
  16. D

    ФТ Движение "Мускетари"

    Май работата отива, към подводен ФТ. Можеше да поканим СПЕЦНАЗ ама са заети с Крим в момента.
  17. D

    DEМYAN - Футуристичните пушки

    Много ми хареса, добро оборудване имат, ама най ми хареса това, че СПИНЕРА можел да дава точност до микрон . Това, че Spinner са изключитено добри и точни машини всеки, който е в бранша знае, но такива изказвания за микронни точности говорят за това, че говори търговец, а не технически грамотен...
  18. D

    Национална среща Русе-car HFT 26-27 апприл 2014

    Аз предлагам вместо всеки да минава с коли и да се губи време и бензин , да се вземе една Газка или трактор с ремарке , всички стрелци се натоварват в каросерията и при преминаване покрай врага по команда от кабината на командващия офицер откриват залпов огън . Така трасето ще се мине за 20-30...
  19. D

    XS-ВАМ 50/51

    Илиянски, и да беше чел в училище все тая - пак щеше да държиш изпита за подборен. Не че е изпит, по-скоро е пародия на нещо като изпит, ама нали ти взеха парите. Е това е. Колкото до мераците на колегата да стреля прецизно на 80м. няма лошо нека трупа опит, а един ден сам ще разбере как стоят...
Нагоре