Резултати от Търсенето

  1. Беселин

    Кухненски ножове

    Зависи от алкохола. Водката си е просто спирт. Като студент я пиех, сега не мога да я понасям ако не е в коктейл. Не виждам разлика във водка от 10 и от 100лв.Уискито предлага изобилие от вкусове и цени. За него съм разбрал едно. Цената не е гаранция, че ще се хареса на всеки. Опитвал съм...
  2. Беселин

    ВАМ - 21 , ВАМ - 30

    Колеги здравейте, замислям се дали да не си взема още една пружинка ей така за разнообразие и забавление за стрелба само по мишени като отида на бунгалото.Спрял съм се на BAM-19 защото от едно време знам, че е копие на Gamo 440 и уплътненията и пружината са достъпен консуматив по оръжейните...
  3. Беселин

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Това е CFX с друг приклад.Модела се доказа през годините като надежден и прецизен.Не вярвам ГП да е лоша.Щом си харесал пушката бих те посъветвал да я купиш.Ти си един от малкото хора, които тръгват да купуват хубава пушка от самото начало и мога да ти кажа, че си се ориентирал правилно.
  4. Беселин

    KalibrGun

    Ами аз от огнестрелните направих аналогията.За това споменах H&K
  5. Беселин

    KalibrGun

    Това не е недостатък.Пръста винаги е на спусъка и автоматът или пушката стоят в позиция за стрелба.Няма нужда да губиш целта от поглед, да сменяш ръцете за да зареждаш и държиш оръжието.С дясната натискаш спусъка, с лявата презареждаш.H&K на много от моделите си слагат лоста на затворната рама и...
  6. Беселин

    COMETA - хубавите испанки.

    Как на къде?Пробваш дали уплътненията са наред и ако са пробваш кои сачми харесва и стреляш. М/у другото изглежда в отлична форма, много е запазена. Да ти е честита!
  7. Беселин

    Big Bore , Caliber -0.450, 0.50

    Колега щом искаш да стеляш и си готов да похарчиш 2000лв за пушка от този клас аз не виждам смисъл да купуваш нещо друго освен 9 милиметровия Кросман.Поинтересувай се от повече модели и ПЦП като цяло иначе рискуваш да бъдеш много разочарован особено щом се хвърляш изведнъж на Dragon Slayer.Тази...
  8. Беселин

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    5 стотака са много.Взимай стандартен CFX, О пръстените няма да се износят толкова бързо колкото си мислиш.Аз имам CFX от около 7 години и още му се радвам както в деня, в който го купих.Тая пушка няма да я продам никога.Вярвам, че ти също ще останеш доволен.
  9. Беселин

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Ако ще купуваш Гамо взимай CFX, CFR или някой от старите модели Хънтър - 220, 440, 890 може и Максима.В този Whisper има пластмасови детайли, които трябва да са от метал.Гореизброените може да не ти изглеждат толкова атрактивно, но повярвай, много по-здраво и по-качествено изработени са.
  10. Беселин

    Big Bore , Caliber -0.450, 0.50

    ;D :pardon:
  11. Беселин

    Big Bore , Caliber -0.450, 0.50

    Освен ако някой не ти направи модератор не виждам от къде ще намериш.Минаването от цев .50 към цев 9мм не вярвам да стане лесно, но и да стане от къде ще си намериш 9мм цев?
  12. Беселин

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Вместо да търси телена пружина няма ли да е по-добре да купи една газова за Норика?Би трябвало да стане.Вече се продават оригинални.Няма да има нужда и да се занимава да прави и като я сложи забравя за пружини вече.Тя би трябвало да изкара 8-10000 изстрела
  13. Беселин

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Re: FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибрат Преди време някой от форума помня, че имаше и я беше връщал за поправка, но не знаех, че проблемите са често срещани.Относно изработката по поръчка - май месец купих Крикета и скоро не мисля да купувам друга пушка още повече, че FX...
  14. Беселин

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Re: FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибрат Сега ползват опита си от Революшън и да направят самозаряден булпап в 7,62.Как звучи?
  15. Беселин

    EDGUN

    Едгън имаше във форума(на колегата Mangusta от Добрич) обаче като я купи и писа тук всички се впуснаха да му обясняват как се е прее...ал с тази пушка понеже не била нищо особено и се правеха сравнения с доработен Хатсан.
  16. Беселин

    Моят автомобил.

    Колкото и бърза кола да караш все някога ще те изпревари, някой тунингован CIVIC HONDA CIVIC EG6 TURBO Vs. BMW M3 E92 G-POWER 600hp п.п. А в Ауди форума какво се случва? Минах 60000км, кое ще изгърми първо, двигател или скоростна кутия?
  17. Беселин

    Slavia - 630/631/634 - чешките пружинни пушки .

    Ахахахаха аз знам какво е.Срещал съм го още в стария форум.Описанието беше следното: Прилича на врабче гигант и яде всичко, което не е за него.Как съм се смял не е истина. ;D Смятай, че това което написах го помня до ден днешен. Абе има разни репеленти за птици, аларми, имитации на грабливи...
  18. Беселин

    Slavia - 630/631/634 - чешките пружинни пушки .

    Пич хайде не се излагай.Ще стреляш със Славия по животни..... едно, че е НЕЗАКОННО второ, че сам трябва да се сетиш, че е нередно ей така от човещина и трето, че Славията е само за хартиени мишени. Баси всеки се хвърля да трепе животни............... :'(
  19. Беселин

    Варненска група - SEA WOLVES

    На какво разстояние са тези резултати?
Нагоре