Резултати от Търсенето

  1. L

    Мнение за Browning X-Blade Hunter 5.5 / UMAREX/

    Принципа ми за оръжията, които притежавам е да ги познавам добре, не само как стрелят, но и технически. Веднъж в година огнестрелните ги разкостям на съставните им части и чистя/смазвам всяка част поотделно. На тази поне едно първоначално сваляне от рамата за оглед на железарията не и мърда :).
  2. L

    Мнение за Browning X-Blade Hunter 5.5 / UMAREX/

    Благодаря. Много отскоро я имам и покрай откриването на ловния сезон през уикенда не остана време да я поразкостя за да я огледам като механизми. Уплътнител за резба не върши ли работа за предотвратяване на развиването?
  3. L

    Мнение за Browning X-Blade Hunter 5.5 / UMAREX/

    Здравейте Колеги, от края на миналата седмица и аз "влязох в клуба" с Browning X-Blade II gp 4.5mm. Първоначалните впечатления от пушката са само положителни. Сложих и оптика Leapers 4x32, като прострелката мина много лесно - още първия изстрел влезе на 4 см. от центъра на мишената. След 20-ина...
  4. L

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    достатъчно да отстреляш талибан на 2,4 км... с извинение ако ползвания линк не отговаря на правилата на форума ...
  5. L

    Комета Орион Булпап

    благодаря за инфото!
  6. L

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    За пушката и помпата вече съм го направил (уговорката). Оптиката ако я нямат, мога и да я поръчам, а докато дойде имам резервен вариант - свалям Цайса от ловната карабина и някак си ще закърпя положението докато дойде доставка... Последното не бе много сериозно :) - ако нямат налична оптика, със...
  7. L

    Комета Орион Булпап

    Колеги, има ли някой който притежава Комета Орион булпап .22 кал и е замервал скоростите с които стреля пушката? Предстои ми покупка на въпросната пушка, но колкото повече чета за нея толкова повече се обърквам ...: - в официалния сайт и този на Сотис се коментират стойности на мощността до 50...
  8. L

    Старозагорската група

    Привет, зареждането го планирам с помпа, независимо от досадата при манипулацията. От изчетеното относно бутилките няколко момента ме въздържаха: - при наличие на малки деца в къщи предпочитам да огранича риска от още една "бомба" в повече. - още един уред за който не трябва да се допускат...
  9. L

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Благодаря за коментарите. Оптиката я има на сайта на Сотис и бе една от тези, които заглеждах ...
  10. L

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Разсъжденията ми за Липърс са на база предстоящата покупка на пушката в края на седмицата от Sotis и предвид, че не съм от София и няма да имам време да обикалям по други магазини, мислех за тази марка, която се предлага от същия магазин, т.е. от едно място да комплектовам всичко ...
  11. L

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Колеги, можете ли да ме насочите към конкретен модел на Липърс, който да отговаря на следните критерии: - тубос на оптиката 30мм - увеличение от 3-4х до поне 15х - изходна леща мин. 42мм - цена до около 400-450 лв. - максимално качество за предвидения бюджет Ще бъде монтирана на Комета Орион...
  12. L

    Старозагорската група

    Здравейте, предстои ми закупуване на PCP пушка и се интересувам в региона на Стара Загора има ли кадърен оръжейник/майстор, при който може да се прави профилактика/поддръжка на въздушно оръжие? Конкретно в моя случай пушката ще бъде Комета Орион булпап. Признавам си, че мразя да се занимавам със...
Нагоре