Резултати от Търсенето

  1. 4

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Колеги, някой знае ли размера на О-пръстена на цевта на FX Independence 5.5
  2. 4

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Колеги, благодара ви, наистина има болт там. Направо се бях изприщил. Само незнам защо това не ми беше казано от вносителя.
  3. 4

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Здравейте, днес излязохме с един приятел да изпробваме пушката, да нагласим оптиката горе долу, заради условията(вятър).Но пушката буквално плюваше чашките на няколко метра, при 200 бара. Приятеля ми свали приклада и натегна бойната пружина докрай, но резултата беше също незадоволителен. Пушката...
  4. 4

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Получих мейл от продавача с текст, който е пратил към производителя, че в тяхната оферта пушката е с куфар, и да го пратят. Аз също съм подготвил мейл и сега незнам дали да го пращам. Реших да изчакам отговора на неговия до петък, и тогава да пращам и аз.
  5. 4

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Да имам проформата с модела combo вариант, както и платежно, че съм платил точно по тази проформа
  6. 4

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Когато избрах пушката, разбрах, че това е единствения и официален вносител. И не попаднах на негативни мнения.
  7. 4

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Здравейте,днес си взех пушката която бях поръчал(FX Independence).Поръчах я във вариант Combo,сиреч сглобена с оптика и в пластмасов куфар на FX.Отидох да я взема,и изненадата беше,че пушката беше в картонена кутия,оптиката отделно в друга,монтажни скоби в пликче.Обадих се по телефона на г-н...
  8. 4

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    От София съм, пушката трябва да дойде до 15-20 дни
  9. 4

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Здравейте,поръчах си въпросната пушка,след като прочетох всички теми за избор на пушка.Прецених,че това е пушката която искам,но нямам почти никакъв опит в стрелбата с ВО .И искам да помоля да ме насочите към някой който да помогне с прострелването,както и да ми обясни основните неща които...
Нагоре