Резултати от Търсенето

  1. Ч

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Може да изпляска , но след толкова безпроблемна работа ще му е простено . А това че, другите видове са единични бройки не съм съгласен.
  2. Ч

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Колега SAIMAN с този туксинг си влязал във филма. Не знам защо прави така , но повярвай ми дори и да намериш проблема и да го отстраниш ще се появи друг. Прегледай в тази тема 20-25 страници назад и ще видиш ,че от компресорите само за туксинг се говори . Проблеми , съвети, модернизации...
  3. Ч

    Магазини за въздушно оръжие в република Турция

    Ахмед се казва човека. Разбран и точен е.
  4. Ч

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    С това въздушно охлаждане хм може би да напомпи бутилка 500сс от 250 до 300 бара . Я камилата я камиларя. Сигурно е тестван от фирмата производител щом са го написали. Друг е въпроса колко време ЩЕ ЖИВЕЕ на този натоварен режим с това охлаждане. 1000 евро не са малко пари. А на 12 волта...
  5. Ч

    AGN Technology - VULCAN

    Отлична стрелба. Интересно ми е какво ще се получи, ако отпред пушката е с двунога , а отзад се държи от стрелеца. Пак от маса седнал, но без торбички. Просто ми е любопитно.
  6. Ч

    AGN Technology - VULCAN

    Хубаво е когато говорим за групи да се упоменава от колко изстрела е направена дадена група и от колко опита се е случило. Защото ако от 10-15 опита се получи нещо добро веднъж според мен не е критерий. Гледам група по назад в темата 5 изстрела ок , а цялата мишена налепена с кръгчета които...
  7. Ч

    AGN Technology - VULCAN

    Със скорости от 290 до 310 м.с. прави 1-2см групи на 50м. Павка по колко изстрела в група и на закрито или на открито са тези постижения?
  8. Ч

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Днес стрелба с вулкана на 50 и 100 м. Но след почистване на цевта че беше над 400 изстрела. Времето като вчера топло и ветрец. По десет изтрела в мишена. Стотаците слаби , но педесятките мисля че ги бива. Не мога да случа тихо време все духа. То там един улей от балкана.
  9. Ч

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Пушките, да ок . Бик макса e с лайнер на FX стандарт . Монтира я Христо от Ловеч и той я тунингова. На 78 страница от темата има подробно описание за нея. Отдавна беше, това е от първите такива пушки в БГ. Аз само пружини сменям , сега е с зелена щанцова , леко съм разпробил ударника за нея...
  10. Ч

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Днес стрелба на 50 м. с вулкана нова оптика и малко вятър HN-42 грейна. Без торбички и поставки, отпред двунога, отзад я държа седнал на стола. По 10 изстрела. После 50 поредни изстера с бикмакса 6.35 34 грейна 50 м. Инакрая 6 мишени по 5 изстрела във всяка с.
  11. Ч

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Пълня я на 210 до 150 прави 14 изстрела. Тя е 200 барова, но понеже е с редуктор на 210 е ок . Малко е бавен редуктора затова между изстрелите е добре да има около 20 секунди толеранс. Иначе много лека и удобна 2.320 кг. с бързомера , пълнителя и въздуха. 90 см. дълга. За лява и дясна ръка е ок...
  12. Ч

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Днес с тази красавица с бързомер от 15 м. Малко ветрец, подпрян на масата на двора 4 мишени по 5 изстрела в мишена HN-1.03 гр. 242 м/с.
  13. Ч

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Не за този , този е от куците коне, беше ми втория. Говоря за това . Ако си близо до Казанлък ела да го видим . Сигурно ще го оправим. За пари не мисли, няма да се плаща , а имам и свободно време , че ми е интересно какво се случва. Не за този , този е от куците коне, беше ми втория ...
  14. Ч

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Какъв е проблема с компресора ти трябва да се огледа внимателно и ще се разбере . За това говорех в постовете си по назад, кой е компресора който върши работа с години без проблем и няма нужда от отваряне. Има и снимка. Като разгледах последните 20-30 страници назад виждам - съвети за проблеми...
  15. Ч

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    От алито Vector Optics Official store това е магазина. Линк не ми е ясно как. Но преди два дни влязох и я нямаше, когато чукнах върху моята поръчка в профила ми, изписа , този продукт вече не е наличен. А когато я поръчвах пише наличност , оставаха още 3 . От 680 евро ми я намалиха на 470 евро .
  16. Ч

    Магазини за въздушно оръжие в република Турция

    Павка, не си от презряната категория търговци , просто човека не знае как стоят нещата в действителност. Ти си обяснил някои неща но има и още.
  17. Ч

    Магазини за въздушно оръжие в република Турция

    Нямам академични виждания и не съм написал нищо по темата. Но най важното умение в търговията е да можеш да смяташ до 100 . Таблицата за умножение до 100 и не само да я знаеш ,а и да я използваш правилно. Нещо което явно Вие не можете. Не правете чужда сметка , кой колко печели, а направете...
  18. Ч

    Магазини за въздушно оръжие в република Турция

    То колега не е тук мястото да ти се обяснят някои неща за търговията , но като чета какво си написал явно хал хабер си нямаш от нищо, ГОВОРЯ ЗЯ ТЪРГОВИЯ. И защо цените тук са такива, а в Турция от магазина доста по евтини. Но това е дълго и сложно да се обясни тук . Не си мисли че разликата...
  19. Ч

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Новата оптика за вулкана. Дойде преди 4 дни. 34 мм. тубос вижда като орел. Изключително тънка скала , дори и на голям зум.
  20. Ч

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Защо да слизаш две стъпала надоло с вулкана? Ти с каква пушка си ?
Нагоре