Резултати от Търсенето

  1. Gemata

    GAMO Replay-10 Magnum IGT GEN 2 кал 5.5 мм

    Моделът е най -добрата пружинна ( ITG) пушка в съчетание точност и сила.
  2. Gemata

    GAMO Replay-10 Magnum IGT GEN 2 кал 5.5 мм

    В оръжейните магазини ВИП я има . Потърси там
  3. Gemata

    GAMO Replay-10 Magnum IGT GEN 2 кал 5.5 мм

    :rambo:3-9x40 или 6х40 фиксирано. Това е за този модел
  4. Gemata

    Norica Dead Eye GRS BK 5.5 мм или Gamo G-Magnum 1250 IGT Match1 5.5мм

    Извинявай някъде бях прочел , че си писал , че е 30 и си очаквал повече. Може да се бъркам , може за друго за съм чел... Важното е , че пушката е найстина страхотна. Със здраве да си пуцаш :cheers::rambo:
  5. Gemata

    Norica Dead Eye GRS BK 5.5 мм или Gamo G-Magnum 1250 IGT Match1 5.5мм

    Не е баш същото , 1250 mach 1 е по - силна 36-45 j , взависимост от съчмата...
  6. Gemata

    GAMO Replay-10 Magnum IGT GEN 2 кал 5.5 мм

    Имам модела Gamo 1250 magnum mach 1 /5.5/ Моделът е същият като този , но без пълнител. Това е най точната и силна пушка , коята съм имал... Точноста не е баш като на ПЦП , но аз съм изключително доволен ! Стрелям предимно на 40-50-60 метра. Според мен е доста добре измислена и пластмасата ...
  7. Gemata

    Закупуване на първа пушка

    Виж в ОЛХ докато чакаш колегите от форума
  8. Gemata

    G-MAGNUM 1250 IGT MACH 1

    Оптиката ми е Gamo 4x32 и не е 50 лв. Чашките са ми ... писал съм по горе и те са 21 лв. Не мисля че стрелям или ползвам чак -толкова лоши неща. Мисля ,че съм си задал правилно въпросите . Ако не знаеш , не коментирай
  9. Gemata

    G-MAGNUM 1250 IGT MACH 1

    спусъка е мек , той се регулира
  10. Gemata

    G-MAGNUM 1250 IGT MACH 1

    Цевта се уплатнява добре с чашките , едва ли е от това , сигурно са леки и с тоя остър връх и голямата сила се получава дисбаланс.
  11. Gemata

    G-MAGNUM 1250 IGT MACH 1

    Да , естествено ! както споменах не ми е първата пушка , но досега съм нямал толкова силна.
  12. Gemata

    G-MAGNUM 1250 IGT MACH 1

    Благодаря ви момчета. Ще взема Баракуда чашки и ще видя как ще е. Все пак ако още някой сподели мнение ще съм му благодарен.
  13. Gemata

    G-MAGNUM 1250 IGT MACH 1

    Ще пробвам с малко по-тежки чашки. Дано се подобри точноста. В нета гледах как един с такава пушка стреля на 100-130м шише стъклено и го чупи. А аз на 30 с тия леките съчми не мога да го уцеля. :( Не знам пък нещо проблема да не е в пушката...
  14. Gemata

    G-MAGNUM 1250 IGT MACH 1

    Стрелям с оптика , преди това съм имал и други пушки , но тая не мога да е вкарам в ред нещо. За модела дават ,че прави от 36-45 джаула. Много е силна , наистина. Искам поне на 30-35 м да прави добра група. Пушката е нова и доста скъпа , вече започвам да мисля за дефекти.
  15. Gemata

    G-MAGNUM 1250 IGT MACH 1

    Здравейте ! От скоро съм собственик на G-MAGNUM 1250 IGT MACH 1 /36-45 j . Бих искал да искажете мнение относно точноста. Проблема е такъв ,че стрелям на 10м и пушката е много точна , уш я прострелвам добре , но когато преместя мишената на 25 -27 м , точноста е изключително зле и започва едно...
  16. Gemata

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здеавейте ! Искам да попитам някой пазарувал ли е от този руски сайт и колко е доставката ? http://xn--80adi3acl0a.xn--90ais
Нагоре