Резултати от Търсенето

  1. I

    Мултикомпресионен пистолет Зораки (Zoraki HP-01)

    Здравейте, На скоро си купих Zoraki HP-01 Ultra. Искам да попитам, знае ли някой на колко грама е настроен спусъка "заводски"? За момента нямам с какво да го измеря...
  2. I

    ПРЕЦИЗНА СТРЕЛБА - начини за нейното овладяване

    Както обичам да казвам, няма глупави въпроси, има глупави отговори :) В спортната стрелба като цяло са няколко дисциплини, както са дефинирани в международната федерация по спортна стрелба (ISSF - International Shooting Sport Federation). Мога да говоря само за пистолет, така и не се запалих да...
  3. I

    ПРЕЦИЗНА СТРЕЛБА - начини за нейното овладяване

    Позволи ми да не се съглася. Не заради спора, а по друга причина. Когато тренирах спортна стрелба с пистолет (10м, 25м и 50м), правехме сухи тренировки по следната схема: 1. Няколко серии (примерно 10-20) със задържане на прицелването 30 секунди и "сух" изстрел. 2. Същата схема, но задържането...
  4. I

    ИЖ-46М - компресионен пистолет

    Благодаря за отговорите. Каква е процедурата в случай, че отида на място? Скоро ще летя до Австрия и ми се иска да го комбинирам. От документална гледна точка предполагам, че трябва да мине през митница. Освен това едва ли мога просто така да го кача на самолета в багажа... Моля ако някой има...
  5. I

    ИЖ-46М - компресионен пистолет

    Искам да закупя такъв пистолет с идеята да си припомня славните времена на 10м. Естествено в България не го намерих за директна продажба. Разглеждах сайта на производителя, но не видях опция за доставка до България (https://www.tdbaikal.ru/catalog/pneumatic/mp_46m_sports_pistol_/). Ще съм...
Нагоре