Резултати от Търсенето

  1. Г

    Уреди и оборудване за нощно виждане

    Ей тука ....малко по нагоре от нас какви ги вършат от цифров става термо https://forum.guns.ru/forummessage/256/2564874-0.html ..не се лъжи германиевия обектив не е лупа...... нищо общо с увеличително стъкло.
  2. Г

    Уреди и оборудване за нощно виждане

    Ако изкаш нещо лесно и готово това........ само лепваш камера отзад оптиката е за далечно разтояние и сама си прави всичко даже и ти говори ако не тръгваш по моя път с четене из форумите на определени теми по милион пъти за да разбереш кое как от къде защо .Ако се зачетеш да речем на фирмата...
  3. Г

    Уреди и оборудване за нощно виждане

    Избягвай камери с функция step up колкото повече увеличаваш светосилата на камерата толкова повече насича картината и не се вижда нищи тази функция е удобна да се ползва за неподвижни обекти. Потърси си термокамера от росройс и германиев обебтив от термокамера на на азот пожарникарските са с...
  4. Г

    Уреди и оборудване за нощно виждане

    Потърси си камера с матрица 1/2 или 1.1/8.... обектив 1/2 f1/1.2 настроен да вижда до безкрайност колкото е по надоло f на обектива толкова повече вижда камерата аз съм с 1/2 камера и обектив PO -109 работнна дистанция от 6м- 120 м.инче вижда до около 400м с 3w 850 nm при пълнолуние изобщо не...
  5. Г

    Уреди и оборудване за нощно виждане

    Това какво точно представлява? Инфра червен прибор за нощно виждане.На екранчето на този уред ли гледаш периметъра? Да прибора е със екран на който се регулира светосилата има и допълнителна слюда са притъпяване на светлината от екрана в зависимост от това дали се ползва денем или нощем
  6. Г

    Уреди и оборудване за нощно виждане

    Ето новата ми играчка ,комбинира работи денем, нощем фокусира от 10 м. до безкрайност до 120м с 3 вата 850нм прожектор хваща всичко, предстоят тестова с 940нм. 5или 7 вата прожектор.
  7. Г

    Уреди и оборудване за нощно виждане

    Понеже съм привърженик на по стар вид спортни и ловни оръжия там съм наблюдавал използването на далекомер масово .Та от това с което съм запознат като от всичко изчетено за 2г. комбинация между прибор за нощно виждане с далекомер ,записвачка ,блутут самодистанциране на движещи се обекти...
  8. Г

    Уреди и оборудване за нощно виждане

    Ето един бюджетен вариант ,удобен е за през деня спокойно може да се прави видео запис .Колкото е по голям цифровият зум ,толкова повече се разпъва картината ,за предпочитане оптика от 4 нагоре .Идеята е колкото по голям обектив толкова повече светлина да минава през него.Съответно по добро...
  9. Г

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Никаде не попаднах на отворена тема за Прибори за Нощно виждане .Ето нещо любопитно, от мен почти завършено остана да се добави още един елемент към електрониката ида се закупи монтажната стойка към пушката.
  10. Г

    Арбалет "пневматичен".

    Добър избор за рамена, ресора се квалифицира към легираните стомани,но незнайно защо не обича да ги напрягаш на100% .От това което съм чел по руските форуми прибягваха към нови ресори за изработката на рамене или от газела марка автомобил предполагам нашата Волга.Имат си и калкулатор за...
  11. Г

    Арбалет "пневматичен".

    Притриването в тази област на тетивата са детски болести при всички модели .Опитай с оплетка на копринени конци накиснати във восък ако това не помогне вземи нишки от алпиниско въже,или капрон. Огледай да няма ръбове по вилката която държи тетивата в заредено положение,по точно в задната част...
  12. Г

    Арбалет "пневматичен".

    Опрян в земята при контролен изстрел има откат близо 8-9см.
  13. Г

    Арбалет "пневматичен".

    Здравейте, не иска да критикувам или обидя някого но според мен си остава традиционния начин за изработка на арбалет. Говоря и мисля така защото близо две години се занимавам с изработването на арбалети.Силата на тая машина е в предната част там където се закрепят пружините,били то карбонови...
Нагоре