Резултати от Търсенето

  1. С

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    От ЕС съм купувал поне 4 пушки без никакви проблеми...
  2. С

    Въпрос, относно HATSAN ALFA 5.5 ?

    Забрави по принцип да пишеш в нашият сайт за стрелба по животни! Пушката която си купил е тип детска.
  3. С

    Турнир 10м, Прав, 4.5мм-5.5мм, всякакви мерни прибори. 13.04-13.05.23

    Според мен 13-ти Май си е последната дата за публикуване на мишени и трябва да се обяви край с класиране. Просто имаме два участника с равни резултати и за съжаление малък брой участници. За мен наградата е общуване с ентусиасти. Ще се радвам и занапред да има такива онлайн турнири за аматьори.
  4. С

    Турнир 10м, Прав, 4.5мм-5.5мм, всякакви мерни прибори. 13.04-13.05.23

    Хич да ги нямаме тези уговорки! Качваш ли резултати... класиран си :bravo:
  5. С

    Турнир 10м, Прав, 4.5мм-5.5мм, всякакви мерни прибори. 13.04-13.05.23

    Моите резИлтати от днес. Успях да направя 5 мишени. Втората ми се получи най-добре 135т. Качвам ги всичките за по-любопитните. :cheers: п.п. Допълвам "оборудването" - пушка Steyr Chalenge 4,5 7,5J с механичен спусък със заводските диопртици (без орлови очи, шарени бленди и т.н.) + куртка и...
  6. С

    Турнир 10м, Прав, 4.5мм-5.5мм, всякакви мерни прибори. 13.04-13.05.23

    Здравей Евгений! Ще участвам в надстрелването и ще ти помагам с каквото може по модерирането на темата. УСПЕХ!!! п.п. Ще стрелям "класически": кал.4,5 плоски чашки - 7.5J, панталон, куртка, чепици и стандартни диопритрични прибори.
  7. С

    МОДЕЛИТЕ НА Air Аrms S510 / S410 / S400 /EV2 / Twice Mk и др.

    Поръчах от Алито ето този - 8лв. с доставката. Ще докладвам като го получа и монтирам.
  8. С

    PCP Umarex Walther Reign M2 L 60 Джаула 5.5 мм

    Бях и хвърлил око... обаче в последният момент ми припадна Вайраух 100Т. Вземай я и пиши отзиви. :cheers:
  9. С

    Обяви от мрежата

    БАХккк имаше и купон (9,98лв. за покупка над 59,88лв) и я платих за 61,41лв. Гледайте под цената "Get coupons"! УСПЕХ! п.п. има и много български купувачи с 100% положителни отзиви.
  10. С

    PCP на МЕТАН - споделяне на опит, проблеми, решения...

    Имах автомобил с две бутилки по 30лтр. ОБЩО 60лтр. събираха до около ~9кг.
  11. С

    ФТ Асеновград 20-21.08.22г.

    Колеги записвайте се през линка. Не пишете в темата...
  12. С

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Въздухът колега е около 78% азот 21 % кислород и 1% други газове. Твърдението Е леко казано простотия... п.п. Въздухът колега е това което дишаш.
  13. С

    Hatsan Flash PCP

    Аз като счетоводител смятам :) Да кажем че си стрелял по 8 часа всеки ден няма Събота няма Неделя... ВСЕКИ ДЕН 5 ГОДИНИ. Това са малко над 3 изстрела в минута. В т.ч. си зареждал барабана, зареждал си бутилката, сменял си мишени, гледал си попадения, ял си сандвичи и си ходил до WC-то. Не е...
  14. С

    Избор на въздушна пушка с IGT

    Ще пробиваш ли или ще целиш... Хиляда коментара има по темата, че колкото една пружинка е по-мощна толкова е по-неточна!
  15. С

    Въпроси.. Точност при стрелба

    Колега я си провери цевта дали е чиста.
  16. С

    Въпроси.. Точност при стрелба

    Колега кажи с какви чашки стреляш и снимай как си монтирал оптиката.
Нагоре