Резултати от Търсенето

  1. azzaro

    DAYSTATE - пушките мечта.

    Честито,много радост да ти носи!Изглежда чудесно !
  2. azzaro

    ИМАМЕ ХАЛЕ

    Я Ицата как е разбрал нещата!Станал е стрелец !
  3. azzaro

    ИМАМЕ ХАЛЕ

    Петко ,защо не каза по-рано за тези планове за бенча? Сега като си дадох пушката и оптиката трябва някоя прашка да стягам или пак да съм скараджия!;)
  4. azzaro

    BSA - GAMO

    И от Хубата пръстените стават ,но не се сещам за точния размер за дотиквача.
  5. azzaro

    BSA - GAMO

    На въздух съм постигал 275м/с с 1,175гр., редуктор на 120 бара.Броя на изстрелите бяха около 46-48 ,но в последствие установих че манометърът на зарядната е лъгал и вместо на 235 бара съм помпил до 250.Щях да забравя -не съм пипал камерата.
  6. azzaro

    DAYSTATE - пушките мечта.

    А и шишето е оригинално :lol:.
  7. azzaro

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Какво да скача човек,на който му е високо гроздето ........ знаете продължението! Боса е много хубава пушка,но за разлика от него ,вълка нито веднъж не е засякъл и не е чупил клапан :p!
  8. azzaro

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Хей, ако бяхте погледнали моята или на Васко пушките нямаше да изпишете две страници че да откриете топлата вода.Със сигурност може да се измисли по-елегантен вариант но за сега този поне работи повече от две години при мен. Армс и CZ са го измислили преди много време.
  9. azzaro

    ИМАМЕ ХАЛЕ

    С по-дъъъъълго въже!
  10. azzaro

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Рачо,има една снимка на тази пушка на която се вижда износване някакво на кожуха в предната част,много прилича да е алуминиев кожух/не съм сигурен/.Все пак тя е по-нова като производство от моята и е модел за деца и подрастващи,може поради тази причина да има разлика.Но със сигурност моя и на...
  11. azzaro

    ИМАМЕ ХАЛЕ

    Ице да не ходиш да биеш цигани в София/като говориш за другата страст/;).
  12. azzaro

    ИМАМЕ ХАЛЕ

    Някакви планове за днес?
  13. azzaro

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Ей, ще ме вкарате в беля и мен с тези FX-ве, нямам място за пушки вече :wall:.
  14. azzaro

    ИМАМЕ ХАЛЕ

    Днес май ще стреляме от клавиатурите!Освен ако не ме прихване нещо :wall:.
  15. azzaro

    Въздушни Пистолети

    То е ясно, ще стане РСР с редуктор и около 7-10J , скоро ще си е у дома и трансформацията започва.Благодаря на Васко за помощта! Първите известни данни са:цев-260 мм, регулеруем спусък, възможност за сухи тренировки , разликата между С20 и Р30 е само редуктора и въздуха, със сигурност има...
  16. azzaro

    Feinwerkbau

    И на мен бордото повече ми харесва, а ако се направи и един завършващ детайл на кожуха на цевта който /детайла/ да също в бордо. Но като се сетя че всичко в цевната кутия е на нитове и оси и че после може и да не стане повече пушка,по-добре си стреляй в оригиналния вид.
  17. azzaro

    РЕДУКТОРИ на налягането в PCP.

    Е за някой щом му стигат 30 изстрела в плато, аз по една мишена за бенч пускам 25 зачетните и около 30-40 изстрела в незачетните мишени . Колко ли пъти трябва да ставам и да помпя за една мишена??? А за едно състезание??? И като започне човек да си кара по едни 170-200 изстрела в 3-4м/с без да...
  18. azzaro

    РЕДУКТОРИ на налягането в PCP.

    Ангеле,ако 20м/с коридор не ти пречат си прав,колкото по-малко части има в една машина ,толкова е по-надеждна.Но ако няма да стреляш по капачки от буркани на 20м и ще искаш да улучваш мухи на 25м, редуктора си е задължителен.
  19. azzaro

    РЕДУКТОРИ на налягането в PCP.

    За да сме коректни ,трябва да кажа че имаше моменти в който Перилския редуктор беше най-доброто от достъпните редуктори.Имаше си недостатъците, къде по рождение ,къде поради други причини ,но моята FWB има около 15-20 хиляди чашки с такова изделие и няколко класирания в челните места на БР в 16J.
  20. azzaro

    РЕДУКТОРИ на налягането в PCP.

    Забравяш че когато го хвърля ,трябва и силно да си стиска очите :lol:.Направо да пита Скандало да му направи нов!
Нагоре