Резултати от Търсенето

  1. Н

    SUMATRA by Eun Jin

    Здравейте и от мен. И аз съм с Реклуз 9мм. Страшна работа е тая пушка. Е естествено след тунинга на Ники. Много съм доволен, точна и здрава. Досега не съм имал проблеми с нея, но и да имам...една екскурзия до Русе и всичко се оправя.
  2. Н

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Никито от Русе. Той е твоя човек. Професионалист
  3. Н

    Big Bore , Caliber -0.450, 0.50

    Този проект трябваше да го започнеш много отдавна. Успех. Чакам резултати и да тръгвам за Русе...:)
  4. Н

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Страшно съм разочарован от тоя Хекулес 9мм. Просто някой турчин е хванал една 6.35 - ца и е решил да и сложи по голяма дулма, да де ама няма как да стане. Няма да се учудя ако излезе и някой Хекулес примерно 12 или 15 мм. и кво прайм тогава със скорост 100 м/с почваме да си играем на боулинг с...
  5. Н

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Доживях......Херкулеса дойде...
  6. Н

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Ясно....чакането продължава:wall:
  7. Н

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Колеги взех да се плаша от негативните мнения на Асана. Казвайте доде е време да се отказвам от тоя Херкулес. Все пак са си доста пари. Таман ще освободя една от трите бройки които ще внесат.
  8. Н

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Какъв маркетинг какво проучване? Те тая дума не са я чували. Най интересното е че по всички сайтове пише "в наличност" ама никъде не пише "в наличност след 6 месеца". Аз въпросния Херкулес 9мм. го чакам вече повече от месец. Когато го поръчах ми казаха 1 седмица, че на всичкото отгоре и капаро...
  9. Н

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здравейте колеги. Тъй като ми трябва оптика която да използвам и денем и нощем и след дълго ровене в нета се спрях на този вариант Yukon Photon XT 6.5×50 L. Ползвал ли е някой тази оптика и какво е мнението ви за нея. Ще бъде поставена на Херкулес 9мм. Нужна ми е за стрелба 80-120 метра.
  10. Н

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    А няма ли и други освен тая оптика, които са комбинирани дневни и нощни и могат да се купят от България?
  11. Н

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Колеги, заслужава ли си такава оптика (atn x-sight hd ) за въздушна пушка. Надеждна ли е и от къде мога да си я купя в България. Ще я слагам на Херкулес 9мм. Ще успея ли да си я прострелям сам или ще трябва да я нося някъде. Малко съм скиптично настроен към тези смарт технологии, ама може и да...
  12. Н

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здравейте, Интересува ме съществува ли оптика, която да е комбинирана за дневно и нощно виждане.
  13. Н

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Е.. отново ме върна на земята, благодаря ти. А ти от къде взема твоя Херкулес. Кажи повече за пробивната сила, и кой калибър е по добър 7,62 или 9 мм.
  14. Н

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    И в крайна сметка нищо не разбрах за херкулеса. Аз съм наясно с качеството на комшиите, щото ако е бил махмурлия турчина и не е довидял някоя шупла на бутилката с 300 бара налягане ако цъфне......тогава друг ще ме мисли, ама като имам голям мерак кво да правя. Все пак за да оборудваш тази пушка...
  15. Н

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Е.. сега KIFA ме довърши, какво означава "предпазили от грешен избор" , ако знаеш негативите просто ги сподели. Аз просто търся най силната пушка на пазара на най-добрата цена. И вече започвам да се замислям дали наистина я искам тази пушка???
  16. Н

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Здравейте колеги Търся си Въздушна пушка PCP Hatsan Hercules cal.9 mm Днес с един мой приятел нахъсани тръгваме да си купим по една Въздушна пушка PCP Hatsan Hercules cal.9 mm, тъй като навред в онлайн магазините пише "В НАЛИЧНОСТ"... да ама не пътуваме 300 километра и се оказва че въпросната...
Нагоре