Резултати от Търсенето

  1. T

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Проучил съм. Сега вадя документи за над 40J. Март месец живот и здраве има изложение на бранша в Нюрнберг ще си взема FX Impact .25 Но режима е доста строг относно въздухарките. Над 16J ги третират като нормално оръжие.Местата за стрелне не са много и постоянно съм нащрек. Добре , че шефа ми има...
  2. T

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Пушката стреля страхотно сега.Прави доста добри групи на 50м. 16J мисля да и сложа, но тези сайтове които линкна съм ги проверил.При единия я нямат налична в другия мога да начравя поръчка до Бг и от там да си я принеса до Германия.
  3. T

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здравей, Наскоро си купих Walther LGU .177 , но е "F" т.е. 7.5J. Търся сервизен кит за 16J или 23J. Звънях на няколко магазина в бг , но отношението им беше неприемливо и без интерес към въпроса ми. Ако някой знае от къде мога да набавя частите или някаква друга идея ще бъда благодарен. Или ако...
Нагоре