Резултати от Търсенето

  1. S

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Благодаря,много за препоръката.Относно финансовия бюджет се спирам евентуално на два модела:Hatsan Hercules Bully - Long и Bigmax - X но коя е по добрата в случая.Благодаря!
  2. S

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Благодаря, много за изчерпателния отговор.Какво ще ми препоръчаш в кал. 6.35 да стреля със слугове и да е мощно?
  3. S

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Моля за съвет ако някой е имал опит с АТ-44 5.5 еднозарядния модел и стрелба със слугове? Благодаря!
  4. S

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Тъкмо го пробвах колега, тръгна трудно точно 1.5 см и после падна чашката.После я пуснак от вътре на вънка стигна до шока и спря като светнах в цевта точно 1-1.5 см до изхода на цевта.Има шок колкото е резбата за заглушителя.Има ли смисъл да пробвам да стрелям със слугове? Благодаря!
  5. S

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Явно за да вкарам чашка и да я бутам ще трябва да сваля цевта?
  6. S

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Здравейте приятели възможно ли АТ-44 5.5 еднозарядния модел да стреля със слуг понеже ми казаха,че е възможно да има шок и как може да разбера евентуално?Благодаря!
  7. S

    Хронографи и софтуер за тях.

    Може ли линк?Благодаря!
  8. S

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Да и това е вариант колега,а каква цена е разумна за тази оптика
  9. S

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Благодаря колеги ще пиша как е оптиката като я монтирам.
  10. S

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Повечето сегашни оптики са с мил дот скали,а тази е старо руско производство,а е чисто нова неизползвана и затова питам.
  11. S

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здравейте колеги оптика 8х56 с кръст German#1 подходяща ли е за ПЦП и точна стрелба?
  12. S

    Haenel 312 , 311

    Здравейте колеги,хаенел 312 до колко метра на открито може да стреля точно и възможно ли е да се монтира оптика.Въобще заслужава ли си тази пушка или да си търся нещо по ново до 200 лв.
  13. S

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Да видях я,но нямам възможност да поддържам и използвам ПЦП,затова се бях ориентирал към пружина пушка с газова пружина.А пък и китайски или турски нещо не ме кефят,все трябва нещо да се прави по тях.
  14. S

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Малко ще ми е трудно да отделя 1000 лв за ПЦП при положение,че досега съм стрелял с пушка за 50 лв.Да кажем бюджет до към 400-450 лв.
  15. S

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Това е доста труден избор и не разбирам много от въздушни пушки,но мисля че трябва да е с газова пружина или ПЦП.
  16. S

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Колега оптиката е VOMZ 8X56 не е от днешното производство,от много години я имам,но никога не е влизала в употреба,мой роднина ми я даде явно е била закупена преди много години с цел да се монтира на някоя карабина но човека не е ловджия вече и ми я даде комплект със монтажи,предпазни капачки и...
  17. S

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Да така е колега,не си заслужава труда за тая китайска пушка,ще си търся нещо по добро.Китайско и турско вече не,много компромиси и губене на време.
  18. S

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Така и ще направя колега,само я пробвах понеже я имах,но самата пушка е китайски боклук и не става.Дават я до 4000 J тази оптика,а самата пушка е слабичка.
  19. S

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Сега я пробвах на бързо,но при крайни корекции пак не бие точно в група.Не ми достигат настройките,позагледах се в пушката цевта е видимо крива нагоре и дясно.Дори с крайни корекции не стреля в целта,дали може да е от монтажите,че са по височки и от там да идва всичко или просто самата пушка е...
  20. S

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Ще си купя монтажи.тя има ама не влизат хубаво в каналите и може да хвръкне.Мислех да взема от тези по 10 лв. оптики 4х20 китайска.Но понеже имам тази руската която е качествена се чудех дали ще е подходяща до 30-40 метра все пак пушката ми е пружинка и то китайска с леки доработки,по дълга и по...
Нагоре