Резултати от Търсенето

  1. П

    Haenel 312 , 311

    Мисля че не те разбрах добре, как така 310-ка..
  2. П

    Haenel 312 , 311

    Така ми се иска да махна диоптрика на 311-ката и да сложа мерник като този, ама май няма от къде да си го поръчам...
  3. П

    Кухненски ножове

    От толкова майстори в кухнята как така един не се сети да качи клип как се реже конско мезе, меки домати за миш маш, мек хляб на филийки...
  4. П

    Walther / Umarex

    Здравейте, еднозарядния пълнител за Rotex и Domminator дали ще стане и за Умарекс 850 аирмагнум?
  5. П

    ВСИЧКО ЗА БЕНЧРЕСТА - стойки, маси, мишени, правила и др. свързано с темата.

    https://www.varidecicognani.it/en/shop/products/benchrest/shooting_rests/ - истинското оборудване за бенч е тук...
  6. П

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Извинявам се предварително за въпроса, просто не намерих отговор, а и незнам точно какво да търся. Трябват ми шепа от тези елементи където са на връзката, искам да са толкова красиви като това на снимката и да са от неръждавейка. Може и на лично, линк, име на магазин, каквото и да е. Благодаря
  7. П

    Оптики ползвани за Бенч Рест BR (Модели, цени, характеристики и др.)

    Тогава съм с две ръце за Цитрон-а, имах за кратко такава оптика и още съжалявам че я продадох...
  8. П

    Играчки за големи

    Заповядай - https://www.minott-center.com/?ActionCall=WebActionArticleSearch&Params%5BSearchInDescription%5D=1&Params%5BSearchParam%5D=dw-6900
  9. П

    Haenel 312 , 311

    някой ако има такъв "класически" мерник свободен нека драсне два реда
  10. П

    Haenel 312 , 311

    Извинявам се предварително за глупавия въпрос, но... За какво служи късата релсичка след отвора за поставяне на чашката на модел 311, пак ли за диоптрика
  11. П

    Обяви от мрежата

    @Venco, знам ли братле... Уговорихме се да ми го прати, дано да е ок да си припомня малко детските години
  12. П

    Обяви от мрежата

    Ще го видя дали ще цели кенчета, не очаквам точност, даже имам спомен че като дете имах май същия...
  13. П

    Обяви от мрежата

    Момчета това чудо какво е, марка, модел - https://m.olx.bg/ad/pistolet-vazdushen-CID618-ID7AaEf.html
  14. П

    Пружинен пистолет Hatsan mod. 25 Supercharger

    Благодаря, ще огледам внимателно и ще пиша как се развиват нещата, мисля че ще се справя
  15. П

    Пружинен пистолет Hatsan mod. 25 Supercharger

    Няма чат, пишем си в темата. Няма как да определя колко по-дълъг е, ще махна милиметър, монтирам, опитвам. Ако не стане още един милиметър, монтирам, опитвам. Играчка малко, ама мисля че това е начина. Ако има друг метод нека някой подскаже
  16. П

    Пружинен пистолет Hatsan mod. 25 Supercharger

    Газовата пружина идва дълга, това е проблема.@tamiestef беше прав. Все пак изделието е турско, аз какво очаквам. Малко от стержена трябва да се резне и ще стане.
  17. П

    Газови пружини за пневматични пружинни пушки.

    И аз тези размери гледах, викам си точно е всичко, но като монтирах пружината в пистолета се чува само едно двойно щрак щрак като го счупя за зареждане и не иска да се зареди. Ще чакам с нетърпение да видя при теб какво ще се получи
  18. П

    Пружинен пистолет Hatsan mod. 25 Supercharger

    Не съм слагал подложка пред стержена. Type 6 е пружината, навсякъде я дават само за Суперчарджър. Влезе трудно в цилиндъра, но не по трудно от телената пружина. Ровя за инфо къде може да е проблема, ама греда
Нагоре