Резултати от Търсенето

  1. Ludjev77

    Европейско Първенство по Фийлд Таргет 2023 - България

    Колега ....ама то не е само състезание, ами си е цял "карнавал" , как можем да го омаловажим като състезание? Знаеш ли какво се случва на такива "състезания".…? Българското гостоприемство и отличната организация, карат нашите гости да забравят за надпреварата....идва момент , когато всеки дошъл...
  2. Ludjev77

    Европейско Първенство по Фийлд Таргет 2023 - България

    Остават 3 месеца до това събитие (откакто Марев ни направи забележка за "соц'" думата "мероприятие, гледам да не я използвам) До къде сме ? Какво се случва? Ще го бъде ли?
  3. Ludjev77

    Трети кръг от ФТ шампионата Искър 13-14.05.2023

    Щом Крисито ще идва , идвам и аз
  4. Ludjev77

    Фейсбук група ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

    Колега само ти не разбра какво написах. Наздраве.
  5. Ludjev77

    Фейсбук група ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

    Я ги зарежи тия и не се ядосвай колега.
  6. Ludjev77

    Extreme benchrest Serbia

    Писал си в темата на Бат Ники. "Прибрахме се от БР състезанието в Сърбия. Равносметката: Любо Николов 3то място 16дж 25м пружинки. Христо Петров 1во място 16дж 25м ПЦП Христо Петров 1во място 16дж 50м ПЦП Божидар Чудомиров 2ро място 16дж 50м ПЦП Милко Чулев 3то място 50м ПЦП без ограничения до...
  7. Ludjev77

    ФТ Нови извор(25.03-26.03.2023г). Откриване на сезон 2023г.

    Първо браво на организаторите, защото без тях нямаше да има състезание и второ.... всички честитим на победителите, а в случая най-големите победители са Прес и Ния. Тия деца ми скриха шапката. Без значение от "коравите" условия, не се отказаха до 100тната мишена. Дано си изградим достойни...
  8. Ludjev77

    ФТ Нови извор(25.03-26.03.2023г). Откриване на сезон 2023г.

    4 or more.. Чакаме 5тия (Виктор )да се включи
  9. Ludjev77

    ФТ Нови извор(25.03-26.03.2023г). Откриване на сезон 2023г.

    Отсъствието ти няма да се усети в крайното класиране
  10. Ludjev77

    AIR ARMS - PRO SPORT и TX 200

    .....и няколко снимки на "хоум мейд " приклада и 2 от най-добрите групи от днес . 25м ФТ
  11. Ludjev77

    AIR ARMS - PRO SPORT и TX 200

    Обещани снимки на тунинга на Лийч 22мм.Снимките може да са малко шибани, ама ако някой има нужда от някакви размери да пише , ще отварям и ще меря кат стругар
  12. Ludjev77

    AIR ARMS - PRO SPORT и TX 200

    Браво Петьо. Стабилна стрелба е това, а в пушката съм влюбен.Скоро ще кача малко снимков материал и размери на карантията на моята(била "тунингована от Тони Лийч с 22мм кит) + нова дрешка хоум мейд. ПП ..Издирваме 3ти в клас ПП за да стане пълноценен и конкурентен българския отбор на...
  13. Ludjev77

    8ми кръг от ФТ шампионата на България Искър 22-23.10.2022

    Благодарности към организаторите за положения труд.Трасе, база , купон.....всичко беше "6". Поздравления към първенците и по-специално към Иво( @Астрален ) за сериозната му стрелба в тези тежки условия, с която си "бетонира" второто място.Сигурен съм , че успеха му се дължи на много...
  14. Ludjev77

    Европейско първенство Белгия 2022

    Счупих си мишката от скролване за да те намеря
  15. Ludjev77

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Днес се проведе кръг от Гръцкия ФТ шампионат. Нека първо да "поздравим" българските участници: Христо Петров, Божо Чудомиров, Галя Павлова и Деян Марков, и после да се "похвалим" със златото донесено тук в България , благодарение на Деян Марков, с резултат 42/50. Браво на всички ви за...
  16. Ludjev77

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Само тук не "пипайте": https://www.optics-world.nl/winkel/index.php Защото ще се наложи да пишете тук: https://www.thestalkingdirectory.co.uk/threads/any-info-about-optics-world-nl.134557/ Доверете ми се:)
  17. Ludjev77

    ФТ Асеновград 27-28 Ноември (закриване на сезон 2021)

    Любо Николов Ludjev77 Steyr lg100 NSD 10-50x60 JSB 0.547
  18. Ludjev77

    ФТ отбор Солун

    Ей това е правилното мислене... По същия начин размишлявахме и ние. Малко външни посещения ни бяха нужни,за да разберем ,че и ние можем да направим нещо,което ще се помни и ще радва гостите ни. Една от целите е нивото на организация да стане1:1 (а даже и по-добра ) с тази в Полша. А теб те...
Нагоре