Резултати от Търсенето

  1. Necronom

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Защо си мисля, че и на Зораки-то ще е ЗОР да сложиш оптика....и то когато припомпващият механизъм е буквално е пряко свързан с цевта...Ще е малко комично да припомпваш с оптиката примерно , защото не знам къде другаде ше го държиш при процеса на помпане :) Варианта който ти предложих е с подобна...
  2. Necronom

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Tова е само препратка към модела! Не промотирам сайта на този магазин, нито имам за цел да го препоръчвам, просто наскоро ми попадна - а модела е готин, както и цената!...И да, четем червените надписи - които важат за територията на UK!!!! Проверих , попитах и няма проблем. срока за доставка до...
  3. Necronom

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Aйде позволи ми да ти спестя мъките с това зораки, моля те! Виж този хубавец. http://www.mrserviceshazlemereltd.co.uk/trophy-multishot-co2-full-power-target-complete-outfit-177---45mm-pellet-air-pistolface-to-face-delivery-only--1499-1-1533-p.asp
  4. Necronom

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    1.Намираш подходящ онлайн магазин с възможност за шипинг - обикновено си пише ,че имат шипинг до България , вижда се когато започнеш да попълваш формата с локация за доставката. 2.Спрямо техните критерии и техен избор на доставчик, заплащаш и доставката (включват ти я в крайната цена на продукта...
  5. Necronom

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Мерси, това е чудесна новина.Не,че цените им са много удобни, но пък имат завидно количество артикули...
  6. Necronom

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Ако е удобно да попитам тук: Как стоят нещата в момента с вноса от UK - след като напуснаха евро-съюза , положението ДДС, МИТО - каква е ситуацията ?
  7. Necronom

    CO2 пистолети, револвери и пушки

    Aз пък чак сеха й хвърлих едно око, единственото което ме дразни е странното зареждане / лентоване ... много неудобна и пипкава работа.Обадих се на позната в USA да види за какво става въпрос - 90% пластмаса, момчета. Въпреки ,че с тази ми ти "пикатина" плаче да я закичеш като булка.... Та не...
  8. Necronom

    CO2 пистолети, револвери и пушки

    Лелелеле... сменям Щаерчето с тоя :)))))))))
  9. Necronom

    CO2 пистолети, револвери и пушки

    http://shop.gunman.biz/co2-mauserc96-p-3070.html В Плевен е по-евтин, амиго ;) (в Бункера)
  10. Necronom

    CO2 пистолети, револвери и пушки

    Редно е да се види... А за приложение на така напълнена 12 грамова бутилка и дума да не става...
  11. Necronom

    CO2 пистолети, револвери и пушки

    Не успорвам предимствата на въздуха спрямо въглеродния диоксид, просто исках да видя как се пълни 12 грамов CO2 балон на въздух при 1200 Psi което е 83 бара!!! (и не говорим за нагряване на бутилка с предварително зареден въздух) Това което виждам от клипа е,че човека дори в оптималната версия...
  12. Necronom

    CO2 пистолети, револвери и пушки

    Това искам да го видя как бутилка за 12 грама се пълни на 83 бара :) хахахаха, американците големи физици се извъдили :))))))))))) дай линкче, колега
  13. Necronom

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Абсолютна истина!!! Особено в провинцията и в този ценови клас...
  14. Necronom

    CO2 пистолети, револвери и пушки

    Защо не мога да прегледам линковете които си изпратил ??? Да, Видях за какво става дума, прекрасна CO2 машинка ,че и по-красива в черно ;)
  15. Necronom

    CO2 пистолети, револвери и пушки

    Само ориентировъчна цена ми беше важна и дали може да се намери из родните места .Железен си , благодаря ти!!!Ще почакам докато някой се излъже да го докара , но явно хич няма да си струва парите ако трябва да го прекупувам от вносител... От друга страна , прочетох методиката и въртелите за...
  16. Necronom

    CO2 пистолети, револвери и пушки

    Здравейте колеги. Направиха ми впечатление няколко модела с по 2 х 12гр.бутилки и такива с 88 грамажни. И конкретно този модел с 2х 12гр.CO2 бутилчици. http://www.umarex.de/en/airguns/co-powered/rifles/465.90.00.html Също и този вариант с 88гр.CO2 бутилка който визуално е пистолет с приклад...
Нагоре