Резултати от Търсенето

  1. PEZI

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Под "модера" заглушителя ли визираш, че съм поизостанал със терминологията? Ако е за заглушителя, не мисля че имам проблем там. На 50м нямам проблем, но за проба си заслужава да се види на безветрие как е. От предложението ти за чашки назаем, започвам да подозирам, че ги няма на пазара. Някакви...
  2. PEZI

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Fx Cutlas е пушката. До 80м така ги кове, че чак ми е скучно. Нататък рязко се влошава точността. Сега си погледнах по внимателно снимките на мишените, за да съм по конкретен на 60м - 5 изстрела 2см., 100м - 5 изстрела са в 7см , а на 120м лист А4 ми се опъва. Което ме учудва. Чашките не са...
  3. PEZI

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Към колегите които са стреляли с около 40 джаула... на какво разстояние най-много правите прилични групи. При мен с баракуда 1.36гр до около 80м е добре, на 100 м групата е към 10-12см., а на 120м лист А4 не винаги го улучвам.
  4. PEZI

    Кой каква музика харесва?

  5. PEZI

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Благодаря, Страхотна инструкция. :bravo::bravo::bravo:
  6. PEZI

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Добър ден ;) А колко трудно се сменят по скалата от 1 до 10? Мисля да се позанимавам малко със подмяна на всичко що е уплътнители. Ще се радвам да разбера също и от къде да се заредят с "О" пръстени? На магазинчето до Гюрлата липсваше например 9.3х2.4.
Нагоре