Резултати от Търсенето

  1. glg_81

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Здравейте! Не знам дали темата е за тук, администратора да прецени. Имам един въпрос. Имам помпа Хатсан и отдавна не съм я ползвал, днес реших да си дона помпа ГП. Вдигна 50 бара и повече не пожела. Действа като пружИна, нито поема въздух нито го сгъстява. Имате ли някакви идей от какво е...
  2. glg_81

    Шуменската група

    Ако още търсиш как да си напълниш ГП-а, пиши :cheers:
  3. glg_81

    Газови пружини за пневматични пружинни пушки.

    Колега fishermaniac. Не си играй със здравето си повече. Не го излагай на риск. Съветвам те повече да не стреляш с тази пушка докато не я види някой който му разбира. Само те съветвам. В даден момен може да станя много по-опасна от ПЦП. :cheers:
  4. glg_81

    Шуменската група

    Пратил съм ти на лични тел. си номер.
  5. glg_81

    Шуменската група

    Кажи пич какво те интересува. Насреща съм.
  6. glg_81

    Шуменската група

    Изравнителя и по пътя за Васил Друмев над екирисжа. А когато изсъхне няма проблеми да се разберем нещо на направим по вапроса за :rambo: Изравнителя е онзи басейн с вода на екирисажа.
  7. glg_81

    Шуменската група

    Когато е хубаво времето и когато се разбереме с компанията ходим на изравнителя да стреляме. Стелкаме си около 2-3 часа и се прибираме. Също съм чувал че стрелят на езерото откъм западната страна. Ще пиша във форума кога и каде ще ходя да стрелям. Когато си ходя насело да нагледам къщата също...
  8. glg_81

    Шуменската група

    Sharpshooter ти суматра ли имаш? Аз днеска пострелях сам и ми диоде много разтоварващо след работния ден.
  9. glg_81

    Шуменската група

    Честит 3-ти март БЪЛГАРИ !!!
  10. glg_81

    Газови пружини за пневматични пружинни пушки.

    Колега в ГП има едно основно правило "обема прави налягане". Колкото повече буталото (стержена) влиза в тръбичката-толкова по голямо налягане става. Затова фабричните стержени са направени с един много малък отвор за да може когато излиза стержена от цилиндъра да деиства като спирачка и да се...
  11. glg_81

    Шуменската група

    Пичове, може би следващия път ще се видим. За неделя имам ангажименти вече. Но е хубаво това, че се раздвижи тази група. Това, че няма да дойда в неделя незначи, че неискам, напротив. Времето е пред нас и лятото те пърава започва. Наслука момчета. :rambo: :rambo: :rambo:
  12. glg_81

    Шуменската група

    Пич, следващия път когато решиш да ходиш да пуцаш пиши на ЛС да се разберем нещо. Или тука в темата.
  13. glg_81

    Газови пружини за пневматични пружинни пушки.

    Когато предната тапа влезе на мястото на утежнителя вкарвам стержена на ГП в нея. Тя си стой там без да мърда, защото самото свиване на ГП при сглобяване на пушката създава натиск върху тапата и я натиска без да мърда от местото си. Досега не сам чувал някой по врене на стрелба да е установин...
  14. glg_81

    Газови пружини за пневматични пружинни пушки.

    До сега съм направил около 8 или 9 ГП и една несполочлива и нито една не е дала дефект. Първата ми ГП е на около 3000 изстрела и няма абсолютни никакви проблеми с нея, Несполучливата си напрових труда на я повредя с напомпване до 200 бара и да я свия, и за моя голяма изненада нищо не се случи...
  15. glg_81

    Газови пружини за пневматични пружинни пушки.

    Ето малко снимки и от мен, на поредната безпроблемно работеща ГП! :yahoo: :winner: http://glg81.snimka.bg/tuning/gp.560165.21911601.big Имам един въпрос към всички които са правили ГП? Защо амортисьори с ръб по-цялата дъжина НЕ стават за нашата цел, след като са напомпени фабрично до около...
  16. glg_81

    Шуменската група

    Аидееее шумналий времето е супер вече. Извадете най-после тези пушки от мазите или терасите. Ако ви се стреля пишете във Форума. :rambo: :rambo: :rambo: :cheers: :cheers: :cheers:
  17. glg_81

    Шуменската група

    Честит 3-ти март коеги !!! http://www.vbox7.com/play:bc9f0cec
  18. glg_81

    Хронографи и софтуер за тях.

    Колеги някой поръчвал ли си е хроно от този сайт http://www.rsov.com/index.php?target=ca ... =156 . Как мислите дали са сполучливи тези модели и дали си заслужава да се поръча.
  19. glg_81

    Газови пружини за пневматични пружинни пушки.

    Колеги, аз също ще помоля ако някои знае от каква марак и какъв модел са взели и стават ГП да сподели, защтото в аво-моргите когато им кажа какво искам ( Ф18.5, 19 и без шев) ме гледат като телета. Питат ме само каква дължина. Веднъж си взех и на ГП пишеше с бял маркер "POLO" но не съм сигурен...
  20. glg_81

    Хронографи и софтуер за тях.

    http://gauss.mybb2.ru/viewtopic.php?f=1 ... a&start=25
Нагоре