Резултати от Търсенето

  1. Nikola

    Шуменската група

    Рядко влизам във форума, ако някой реши да ходи на новопазарското стрелбище и си търси компания, може да ме има в предвид! О89пет248743..
  2. Nikola

    Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

    Колеги, имам Бъргман 400 карбуратор, Цпи 50сс 2т, Пиаджо Нрг въздушно охлаждане, Ямаха Маджести 125 4т, Сузуки Катана 50сс 2т за части, ако някой има нужда от нещо съм насреща. По-късно ще кача малко снимков материал от заигравките ми с 2 50цц минарели хоризонтал (Ямаха Неос и Цпи 1e40qmb)...
  3. Nikola

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Не се занимавай със Страйкър и производните му!!! Боклук от класа е. Имам такъв, силно тунингован и от 2 3 години си седи под леглото. Изключително мек материал, отвратителен спусък и изработка, не добре балансиран... От старите модели в ниския клас, най-добра заготовка е Ар 1000 магнум. Пп Не...
  4. Nikola

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Брат ми обича да показва на приятелите си какво съм бил имал... :)
  5. Nikola

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Двама човека, с металдетектори, дерето е на първия завой (има висока трева)... Сега си седи в касата и чака Нова година. :)
  6. Nikola

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Момчета, в еуфорията го забравих. От безотговорност и олигофрения се стигна до всичко, единствено и само по моя вина. Имам известен опит с оръжие, първият ми гаф е налице. Брах си гайлето 2 дена да обикалям като луд по гори и полянки. :wall: Който го е страх от мечки-да не ходи в гората... ;)
  7. Nikola

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Мерси, напълно си прав, но пусти му мерак. :cheers: Пил ключове не пипвам!
  8. Nikola

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здравейте колеги! След голямо отсъствие от форума, отново имам въпрос непряко свързан с нашето хоби... Наскоро навърших 18 години и си закупих газов пистолет. Та първата вечер, леко почерпен, излязох с приятели извън града, да си направим кефа с новата ,,играчка,,. Забравих пистолета на тавана...
  9. Nikola

    Въздушна пушка Hatsan striker edge 5.5 мнения

    Колега, ако още важи предложението, ще я взема. Женската цев не е проблем, купих си мАтор и не ми остават време и средства... Между другото, не бях влизал от доста време и днес викам да видя какво се случва във форума...
  10. Nikola

    Мнение за Browning X-Blade Hunter 5.5 / UMAREX/

    Ако цевта, изработката и материалите са добри, остава само спусъка.
  11. Nikola

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Марвика е с по-къса пружина.
  12. Nikola

    Хапване, пийване, кой какво обича и как го прави

    Показах клипа на баща ми преди малко, вика ми ,,по това време откъде да търся цяло агне,,. :D
  13. Nikola

    Въздушна пушка Hatsan striker edge 5.5 мнения

    Ако решиш да я продаваш, щ я взема за части.
  14. Nikola

    Мнение за Browning X-Blade Hunter 5.5 / UMAREX/

    Послушай ме и пиши на някой от двамата колеги, които ти препортъчах. Със спусъкка шега не бива.
  15. Nikola

    Мнение за Browning X-Blade Hunter 5.5 / UMAREX/

    Пиши на Иводок или на Цилиндъра, работят много качествено и не ,,дерат кожи,,.
  16. Nikola

    Мнение за Browning X-Blade Hunter 5.5 / UMAREX/

    Колега, аз ти казах с каква конструкция е спусъка, по снимките оито са качен по-горе. Този спусък става мног приятен след като се пипне, но не може да се сравнява със спусъка на Хаенел, например. Мога да ти кажа, че точно спусъка играе много голяма роля в точноста.
  17. Nikola

    Мнение за Browning X-Blade Hunter 5.5 / UMAREX/

    Спусъка е едно към едно със Страйкъра, Гамо, Кросман, Qb 57 и др.
  18. Nikola

    Пружинни пушки в НИСКИЯ ( около 100тина лева )-ценови диапазон.

    Става от средните модели на Гамо, Славия 630/631, Иж 22/38.
Нагоре