Резултати от Търсенето

  1. O

    SUMATRA by Eun Jin

    Здравей и благодаря за информацията. Уважавам мнението ви и то затвърждава избора ми за Recluse .357 Видях че Киборга е продавал неговия, но го е спрял от продажба. Да познавате някой който иска да се раздели с неговия? Към Март да взема да си подаря един за началото на хубавото време :) Поздрави
  2. O

    SUMATRA by Eun Jin

    Благодаря колега. Първо да взема пушкало, после ще занимавам човека :D Ако някой притежава на Сам Янг .357 Recluse може ли да сподели инфо от първа ръка, че май към него ще се ориентирам.
  3. O

    SUMATRA by Eun Jin

    Здравейте на всички! От доста време не съм стрелял с въздухарка, но последните месеци изпитвам едно силно желание пак да се сдобия. Влязох в хобито със Суматра 6.35, минах на Дейстейт 5.5 и после слезнах на Дейстейт платинум в 4.5 На въпроса - стреля ми се с топ и имам много приятни спомени от...
  4. O

    SUMATRA by Eun Jin

    Малко офтопик, но тия проектили 6.4 какъв калибър се водят? .251 ли?
  5. O

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Разгледай марката jsb
  6. O

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Тия двете са страхотни! Смея да твърдя, че съм изчел 90% от форума, включително приказки и простотии, но не помня да съм прочел, че е задължително да има Т което да държи краката. Благодаря за информацията все пак. :)
  7. O

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Ясно, благодаря, аз тва не мога да го създам, явно ще трябва помощ :)
  8. O

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Ех това ще стане егати конструкцията... Някой във форума има ли уменията да направи тая пущина и какви пари горе долу излиза изработката?
  9. O

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Ще сложа в тръбите на краката други тръби, които ще се спускат и застопоряват с болт, така ще е нивелирана и стабилна или се лъжа нещо? Какво ще рече с разпънки между краката, може ли снимка да покажеш някаква, че не си го представям
  10. O

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Нещо подобно на това, но с повече мегдан за навиване :D
  11. O

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Колеги, ще си правя бенч маса, избрал съм си модел вече по който да действам, но не знам дали по магазините мога да намеря частта, която ще прикрепя към дъното на масата и на която ще навивам тръбата? Дали продават такива работи или ще трябва да ходя на стругар да ми резбова тръба? Ако някой има...
  12. O

    Мероприятия за 2016г.

    Той ще дава чашките само за вълка, иначе преди тва всеки си стреля с неговата си екипировка
  13. O

    Мероприятия за 2016г.

    Оги мани ги да си носят техни съчми, па който иска да вземе от тебе. После като ги сее из мишената още по-добре
  14. O

    Мероприятия за 2016г.

    Аз започвам тренировките :D
  15. O

    Мероприятия за 2016г.

    Не е нужно всяко състезание, но например дваж три пъти в годината да се прави нещо по-сериозно ще е забавно според мен. А и подобно състезание е страхотен начин да се продават застояли продукти във форума. Например накоя пушка или оптика седи 5 месеца в купува продава, продавача се свързва с...
  16. O

    Мероприятия за 2016г.

    Това е друга бира. Попринцип би било много по посещаема дисциплина ако има хубави награди, не знам за колегите но 20-30лв вход за състезанието мисля че не са непосилни, като се има впредвид че всите са с пушки за хиляди левове. Та при такъв вход може за първо място да има да речем далекомер...
  17. O

    Мероприятия за 2016г.

    И аз не бих стрелял наравно с фак. Ако има вятър 16ките са много ощетени.
  18. O

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Щом са ги пуснали са ги тествали, фирмата едва ли ще си разваля реномето.
  19. O

    Бенчрест Турнир гр. Пазарджик 24.04.2016г

    Аз тръгвам след 30 минути
Нагоре