Резултати от Търсенето

  1. Коварен

    REXIMEX

    Да оригиналния си е ... пълен т@6ак е ! Доста се чудя дали да не го изкормя и да я правя на правоток ! Но за сега няма да я закачам... стреля си перфектно с лек преразход :cheers: П.П. Стъклото на монометъра на редуктора се е напукало от вдигането на налягането на 210 бара :lol: но държи вече...
  2. Коварен

    REXIMEX

    Ники тайно се надявах да сложиш и по-голяма задрудукторна камера че заводската мн малка - 18сс но и така е станала добре :) Моя Трон съм го нагласил да мята 34 грейнови H&N SLUG HP HEAVY .218 с 261/263/260 м/с 24 изтрела -2 барабана , от 260-265 бара до 180 бара сменена бутилка с карбонка на...
  3. Коварен

    REXIMEX

    И при мен е същото реголатора е леко т@6ак...клапанното тяло си е ок просто трябва по-голяма задредикторна камера поне 50-60цц щото фабричната е 18-20цц
  4. Коварен

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Пробвай със скорости от порядъка на 260-265 м/с с различните по тегло и марка слъгове. Цевта на Бул боса ми на тези скорости “влиза в час” с слъгове на по ниски или по високи от тези става заря.
  5. Коварен

    Kral Arms

    Гошето мн работи е написал кое как се прави и на много хора е помогнал,но за жалост вече го няма във форума… така и не разбрах защо му е изтрит профила…
  6. Коварен

    REXIMEX

    Разликата е само дръжка… ламинат в цвят или от орех = RPA пластмаса = RP поне аз друга не виждам.
  7. Коварен

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Групата с 25 грейновите слъгове (първата снимка не си написал какви са може би нокаути ?)ако я повториш на 50-60м става музикална история. Тествай на по големи дистанции 25м е не сериозна дистанция и може да те заблуди… и изместването на групата е напълно нормално няма как да стреляш “еднакво”...
  8. Коварен

    Самоделни PCP-та

    Тази може да е от Добрич .... началото :lol:
  9. Коварен

    Самоделни PCP-та

    Да... то в Русе ма та гам няма никой който да ти помогне ;) ...там е люлката на ПЦП-та :cheers:
  10. Коварен

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Алекс от БГ ли ги поръча ?
  11. Коварен

    REXIMEX

    Не знам каква е стъпката на цевите, да кажат знаещите…но е факт че харесват различните по грамажи слъгове на H&N и JSB и др. в голям деапазон от 200 м/с до 285 и за мен лично чашките са затворена страница.
  12. Коварен

    REXIMEX

    Чакам от Алито 300 барова бутилка на 25 март трябва да е при мен...но не знам дали да я мъча пушката повече... в момента е нагласена на минимум натегната пружината ударника и прави 2 пълнителя с H&N 218 25 грейна и нокаути JSB с 271 - 274 м/с. А на макс натегната пружината на удартика прави 1...
  13. Коварен

    REXIMEX

    По спомен старата е с дебелина на телта 1мм. Новата с която съм е с 1,4 мм . Размери сваляш старата и мериш … и внимаваш новата да е с еднакъв вътрешен отвор за да може да влезне ударника в нея. пп Asen12345 беше пуснал размери и снимки на прожината че търсеше и той но не мога да се сетя къде...
  14. Коварен

    REXIMEX

    Смени пружината на удърника с по корава и малко по къса...фабричната е от мн тънка тел, дълга и е мн. лигава с нея повече от 40 джанки не може. Моя трон ген 2 е 5.5 нагласен на 60 джанки с 25 грейна нокаути JSB и ги засилва с 263 м/с. с чашките на JSB Мonster 1.645 грама вдига малко скороста 269...
  15. Коварен

    REXIMEX

    Гледам във фейса питаш дали ти е добро платото...да разбирам ли че си топ вече :)
  16. Коварен

    REXIMEX

    Далеч си ми...да не си затегнал до край болчето с оринга с шестограма на вилката като я слага ? Ами свали я и я поразхлаби незнам дали е това проблема...ако не си в час с разглабянето и зглабянето най-добре да я погледне колека който разбира...аз моята 3-4 пъти съм я разглабял преди това гледах...
  17. Коварен

    REXIMEX

    Издърпай лоста за зареждане (зареди пушката) преди да пълниш и нама да изпуска...с какво помпиш резервоара на пушката с помпа или с бутилка ? От кой град си ?
  18. Коварен

    REXIMEX

    Асене направи ли пушката?
  19. Коварен

    REXIMEX

    Разгледа ли си схемите ? Така е както ти казвам на мен по същия начин се е вадила :)
  20. Коварен

    REXIMEX

    Ако не си хвърлил книжкста на пушката на най-последните страници има схеми с размери и кое как е разгледай ги ще ти е полезно ! Иначе вилката я набутай с оринга и болтчето с втория о ринг навътре към редуктора внимателно да не ги нскъсаш.
Нагоре