Резултати от Търсенето

  1. lynx

    Benjamin Bulldog 357

    Наблюдавам с интерес сагата с Булдога, дано пристигне благополучно. Повечето колеги си пазаруват пушките предимно от Европа и Турция. От години братята Хамериканци ги гони параноята, заради събитията от 11-ти септември и всички купувачи се водим терористи до доказване на противното. От САЩ и...
  2. lynx

    LCS ARMS SK-19

    Данчо, смени първия клип с някой друг. Много кървавица и леш има след 18-та минута до края. Във форума са забранени снимки и клипове с такова съдържание и ще ти забършат темата ;)
  3. lynx

    Въздушен револвер Umarex Walther T4E HDR 50

    Този от клипа е жив разрушител. Като го видях как стяга вандалски с чираците, стана ми жал за пистолета. :eek:
  4. lynx

    DAYSTATE - пушките мечта.

    Ники, навий му един нормален манометър от Хасан АТ-44, пасват резбите. Хмм, странна работа как се е разпаднал оригиналния манометър, може и да е напъван с гаечен ключ преди време. Имам го същия и доста пъти от там плаааавно съм си изпускал въздуха от цилиндъра и винаги е ставало много лесно и...
  5. lynx

    ARTEMIS GR1600W Китайският магнум

    Не е проблем ако стрелят за да ги замерват, ако правилно съм разбрал. Белята е ако пукат без чашка, това не е добра идея при пружинните пушки и тези с така нареченото напоследък "газово бутало" (газова пружина).
  6. lynx

    СПОРТ!

    "Бахрейн, който бе домакин на първото състезание за сезон 2021, обикновено организира състезанието в неделя. Промяната е направена поради религиозния празник Рамадан."
  7. lynx

    Имаш ли право на стрелба с ВО в частен имот

    Не съм юрист, но логиката сочи, че ловното стопанство не може да се разпорежда в личния ти имот. Ловецът си е повярвал и си придава важност с неизвестна за теб терминология.
  8. lynx

    Съвет относно избор на PCP AR6K или Gamo

    И аз имах няколко години АР6, това ми беше първото ПЦП и тогава уцелих читава бройка с идеално съосен барабан спрямо цевта. Моята беше 54 джаула в калибър 5.5/Renegade/ , имаше и 80 джаулова версия с единствена разлика в ударната пружина. Първите АР6 на пазара бяха 80 джауловите с малко...
  9. lynx

    Съвет относно избор на PCP AR6K или Gamo

    Може да попиташ в Софийския ВИП дали не може да ти докарат Близарда до тук.
  10. lynx

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    В Пушка-ЕУ резервоара за АТ-44 е 144 лева, не е от най-скъпите. Навремето бяха по 100 лева, но това е друг въпрос....
  11. lynx

    NORICA - още по-красивите испанки.

    Ясно е защо производителите и най-вече продавачите лъжат с джаулите в посока нагоре. Всеки нов (купувач) в сферата на въздушното оръжие е чул/недочул, че въздухарките трябва да са мега мощни и да къртят мивки. При пружинните пушки /и/или тези с ГП/ прекомерната мощност е лош автогол, особено ако...
  12. lynx

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Отдавна не съм ги посещавал, явно нещата са се променили драматично в лоша посока. Добре е, че вече всеки може да си купи компресор на по-човешки цени и не зависим до такава степен от доброто настроение на търговците и местата, на които има компресори за високо налягане. ;)
  13. lynx

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Имаше някакви стандарти за монтирането на кранове. Във водолазния магазин на Aqualung при монтаж на нов кран на бутилка ги стягат с голям динамометричен ключ, само не погледнах на колко Nm са го настроили.
  14. lynx

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Голямото Нико е във втора фЕкална. "Всеки сам си преценя", но в общия случай оптиките в първа са по-тежки и скъпи, което за някои хора е фактор.
  15. lynx

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Може да пробваш на JSB и по-леките, 1.03 грама. Някои пушки правят отлични групи и с тях, но спрямо 1.17 малко повече ги "вее" вятъра.
  16. lynx

    Пцп висок клас- Western , Lcs , Huben

    Препоръчвам ви да внимавате какво изпращате от Щатите към БГ. Откакто станаха събитията с небостъргачите-близнаци нещата реСко се сгов*иха и цедката е неприятна. Братята хамериканци ги гони параноята, че всички хора са терористи и всяка стока е с двойна и тройна употреба. Дано всичко мине лесно...
  17. lynx

    Кой каква музика харесва?

    И малко Ace of Spades като за начало на работната седмица :banana:
  18. lynx

    Самоделни PCP-та

    Ники, тая цев е късичка и ще е трудно да изкараш повечко джаули. Аз бих я направил до края на резервоара и при нужда ще завия отпред модератор, но ти ще прецениш как да станат нещата. Със шрауд ще е по-красиво и компактно, но задачата с джаулите ще е по-трудна. :cheers:
  19. lynx

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    За съжаление Цикония като са забелязали, че не си в час с материята са решили да изкарат някой лев с ненужна водна проба. Навремето те продаваха китайски бутилки и не им правеха ненужни проби на нови бутилки. И аз съм купувал бутилка от тях, още помня че ги продаваха по 300 лева и пристигаха по...
  20. lynx

    Вицове и смешки

    https://telegraph.bg/svetat/novini/svetyt-e-poludial-prydlio-usmyrdia-samolet-mashinata-ne-izletia-gnevni-pytnici-nedovolstvat-ot-mirizmata.-tova-e-nishto-moga-oshte-poveche-zaplashval-mirizlivkoto-402626 Преписано от Ню Йорк Пост...
Нагоре