Резултати от Търсенето

  1. Sonio90

    Бургаска група

    Зависи какво ти трябва. Разполагаме със струг и фреза. Майстора е с дългогодишен стаж.
  2. Sonio90

    Бургаска група

    Е айде като решите да постреляте драскайте да се съберем в повече едно такова.
  3. Sonio90

    Бургаска група

    Къде най- често се събирате да стреляте?
  4. Sonio90

    Бургаска група

    Хубу няма . Обештавам
  5. Sonio90

    Бургаска група

    Еми де да знам . Като видях със какви пушки сте малко се стъписах и си викам на главата да не би да ходя само да се излагам. :)
  6. Sonio90

    Бургаска група

    Аз забравих да спомена че пушката ми е китайски евтинджос. Незнам ако стане някоя сбирка ще може ли да идвам с вас да пострелям?
  7. Sonio90

    Полиамиди,тефлон , полиуретан. Кое за какво и къде? Маншети, клапани, О-пръстени

    Бихте ли ми казали от какъв полиуретан се изработват маншетите ?
  8. Sonio90

    Пружинни пушки в НИСКИЯ ( около 100тина лева )-ценови диапазон.

    Абсолютно същото животно колко пара му искаш ?
  9. Sonio90

    Пружинни пушки в НИСКИЯ ( около 100тина лева )-ценови диапазон.

    То на мен ми е по належащо уплътненията на цилиндъра. Цилиндъра при метеорката е със ексцентричен отвор и на него има едно уплътнение малко по спомен между 10 и 15 ММ което изолира въздуха да отиде към съчмата. Струва ми се че е доста смачкано и искам да пробвам с ново да видя как е. Ако някой...
  10. Sonio90

    Пружинни пушки в НИСКИЯ ( около 100тина лева )-ценови диапазон.

    Уплътнение на цилиндъра и маншет за Метеор б3-1 от къде да си намеря?
  11. Sonio90

    Полиамиди,тефлон , полиуретан. Кое за какво и къде? Маншети, клапани, О-пръстени

    Много се извинявам , незнам дали е питано до сега ,но въпросът ми е от къде мога да си намеря уплътнения за китайски евтинджоси. Маншет и на цилиндъра (естествено без кожени) . От Бургас съм. Благодаря предваритешно.
  12. Sonio90

    Бургаска група

    Скъпи колеги много скоро ще стане по-топличко надявам се все още да има навитаци за едно излетче .
  13. Sonio90

    Бургаска група

    Сетих се за едно място . Някои знае ли къде във кв. Ветрен се намира седалището на фирма за ядки "Лакомник". Точно отстрани има едно голямо поле има и бвтонни плочи и някакви релси. Който незнае за къде говоря разклона за мястото се пада веднага след първата спирка във Ветрен в дясно.
  14. Sonio90

    Бургаска група

    Вас като ви гледам пушкалата , бая сериозни ми изглеждат. Плод на години и години краста предполагам.
  15. Sonio90

    Пружинни пушки в НИСКИЯ ( около 100тина лева )-ценови диапазон.

    Ако блъска се предполага че маншета не уплътнява нали? А относно задния водач на пружината е от полиамид а отпред влиза директно в буталото.
  16. Sonio90

    Пружинни пушки в НИСКИЯ ( около 100тина лева )-ценови диапазон.

    Здравейте съфорумници . Стана ми интересно относно относно шума създаван от пушката ми при стрелба. Почетох във форума и разбрах че при по-мощните ВП се вдига голям шум при произвеждане на изстрела особено при турските модели, та реших да отворя една тема да дадете малко акъл какви методи има за...
  17. Sonio90

    Бургаска група

    Слвд Крушевец по пътя за Малко Търново има един мост някъде 300-400 м след него има отбивка в ляво от пътя.
  18. Sonio90

    Бургаска група

    Знам и аз точно това си мислех докато писах :(
  19. Sonio90

    Бургаска група

    Аз знам идеалното място. Има асфалтирана площадка около 30х30 метра , има една голяма маса около 4м дължина под масивен дървен навес и камина от тухли до нея. А на около 50-на меъра от нея е една малка рекичка. Единствения проблем е че се намира на 25-30км от турската граница, малко дълечко е...
  20. Sonio90

    Бургаска група

    А вие обикновено къде се събирахте?
Нагоре