Резултати от Търсенето

  1. bateiav4o

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Re: ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова Благодаря на всички които се сетиха и ме уважиха и поздравиха.Наздраве пийте по едно за мое здраве. :cheers: :cheers: :cheers:
  2. bateiav4o

    ФТ състезание Купа "БРИТОС" - Велико Търново 04.08.2013.

    Леле как съм се омотал след отпуската и за малко да изпусна състезанието. Мисля и аз да ви посетя живот и здраве. :cheers:
  3. bateiav4o

    Софийската група

    Иначе казано и на български ще има ли ентусиасти.
  4. bateiav4o

    Софийската група

    Много тихо нещо по нашите ширини. ???
  5. bateiav4o

    FT Open GP50 - Sofia

    Не знам ако му докараме някоя балканджийка с Филип Тотювски мустак дето носи теле на гръб дали ще я различи от мечка ;D
  6. bateiav4o

    FT Open GP50 - Sofia

    Хора не виж някоя от околовръстното можем да уредим да те пази от мечки :lol: :cheers:
  7. bateiav4o

    Софийската група

    И аз ще се качвам най вероятно след обяд.Днес е задушница и имам да свърша нещо преди това.Та ще се радвам ако има и не само ранобудни.Панчо къде ще сте. :cheers:
  8. bateiav4o

    Софийската група

    И аз мога да потвърдя че беше екстра позакъснях и затова си пострелях сам. Балкончето е екстра Панчо добре сме се справили :cheers:
  9. bateiav4o

    Софийската група

    За утре съм ангаже но пък неделя мисля да потренирам прав и коляно бая.Така че ако има желаещи ще се радвам на компания. :cheers:
  10. bateiav4o

    КУПА „БАЛКАНТРЕЙД” – 25-26.05.2013 г.

    И ние с Жоро се прибрахме по живо по здраво.Невероятно изкарване с приятни колеги и натоварващо трасе. Адмирации към хората положили труд в неговото нареждане.И дано за в бъдеще по сложни и интересни трасета и по добра подготовка на участващите за по добри резултати. :cheers:
  11. bateiav4o

    Софийската група

    До колко е удобно да ти потвърдя Жорка че от толкова столове май ще си остана в сСофия ;D
  12. bateiav4o

    Софийската група

    Бате Торро аз съм кандидат да те придружавам до Троян ама нещо не мога да се свържа с теб :o
  13. bateiav4o

    Софийската група

    Утре и камъни да падат аз ще се кача че имам работа да върша. :crazy:
  14. bateiav4o

    Софийската група

    Май се очертава да ви досаждам с гадната си мутра та кой кога ще се качва да планирам и аз домашните ангажименти. :cheers:
  15. bateiav4o

    Софийската група

    За зла участ днес съм на работа и ако не замина довечера за Пловдив утре мисля яко да ногърмя.Разбира се безцелно във въздуха и в неопределена посока както винаги. :lol:
  16. bateiav4o

    Софийската група

    Торрооо ти си построил комунизма братиня.Ако ще е прасе или агне и аз ще участвам.За железата си трошете вие зъбите. :lol:
  17. bateiav4o

    Софийската група

    Колеги мисля утре да затвърдим наученото ;D.Та по този повод аз ще съм горе след 11 часа.Дано не си остана сам. :cheers:
  18. bateiav4o

    Софийската група

    Към 13 часа приключвам и отпрашвам за горе и аз дано е останал някой. :cheers:
  19. bateiav4o

    Софийската група

    Бождарее пиши ако нещо намериш че и аз съм се навил за тази авантюра. :cheers:
Нагоре