Резултати от Търсенето

  1. aleksandrov

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    сутринта го гледех на цена-330лв намален от 385
  2. aleksandrov

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    бихте ли споделили как стават порь4ките от крале,харесал сьм си рр-750 на добра цена е според мен ,но не сьм порь4вал от 4ужбина...
  3. aleksandrov

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    d-16t стената 5.5мм.материала перфектен стругари нема.дадоха ми сьвет за нова тапа,ама заряден клапан манометьр как се прави вси4ко това без стругари....
  4. aleksandrov

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    здравейте колеги някой може ли да ми каже резбата на зарядния клапан на ат-44.понеже имам и двата клапана и подходяща трьба-дурал реших да си сьбера един цилиндьр около 90-100цц но немога да намеря ка4ествен стругар у наше село шумен....
  5. aleksandrov

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    здравейте някой знае ли резбата на манометьра на ат-44 благодаря предварилелно...
  6. aleksandrov

    Самоделни PCP-та

    имам предвид самите нарези предполагам матрица ще може да се измайстори-а относно дьлжината при73см от които 4исти ще излязат68см след стругаря предполагам ще има добри групи на голяма дистанция
  7. aleksandrov

    Самоделни PCP-та

    здравейте колеги искам да попитам дали цев от бо. ще стане за цев на пцп имайки предвид каналите и нарезите като се има предвид 4е ще се ползва цилиндьр от бт-65. 255сс благодаря на отзовалите предварително
  8. aleksandrov

    Самоделни PCP-та

    политиката в бьлгаярия била като простатата при жените-никаква я нямало....
  9. aleksandrov

    Огнестрелно оръжие, обща тема

    от кой сайт си ги купуват тези игра4ки................
  10. aleksandrov

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    издялай си проектил от морска сол и задник-грьб-крака няма зна4ение само да е в грьб.......
  11. aleksandrov

    КРОСМАН пушки и пистолети

    колега в базар.бг в раздел орьжия и ловни аксесуари има един .образ. от кьрджали който има богат набор от 4ирени негова изработка сьс сигурност има за 1377 но не е оставил тел за врьзка пробвай да го потьрсиш.....около 40 гроша са...
  12. aleksandrov

    Sotis BG LTD / София

    здравейте искам да попитам каква е крайната цена на вьздушния цилиндьр-180сс за ат-44 за4ленове на форума.благодаря предварително
  13. aleksandrov

    КРОСМАН пушки и пистолети

    пиштова изглежда страхотно поздравления.колега anibis и на мен ми се вьрти нещо подобно в главата би ли споделил дьлжината на цевната кутия ....от барабана назад... кьм саидлевьра .мерси предварително..
  14. aleksandrov

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    мерси колеги. най добре да си намеря цилиндьр тогава да му мисля.....
  15. aleksandrov

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    здравейте на вси4ки.в главата ми е един проект за самоделка, в който искам да използвам цилиндьр от ,ат-44,44-10 .дали имат разлика в вьншния диаметьр и резбите на боиния клапан.ако са еднакви бихте ли споделили размерите.благодаря предварително....
  16. aleksandrov

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    колеги да попитам според вас кое е по добра пушка карниворе или херкулес-30 калибьр предваритално благодаря за инфото
Нагоре